comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor'da Ersel Uzğur: ''1 Puan alacağımız maçta yenildik''

04 Kasım 2017, Cumartesi 16:24
Adana Demirspor'da Ersel Uzğur: ''1 Puan alacağımız maçta yenildik''

Adana Demirspor, TFF 1. Lig'in 11. hafta karşılaşması kapsamında Ümraniyespor deplasmanından eli boş döndü.

FutbolArena - Adana Demirspor, teknik direktör Giray Bulak'ın istifasından sonra çıktığı  Ümraniyespor deplasmanından eli boş döndü. Adana Demirspor,  Ümraniyespor'a 1-0'lık skorla mağlup oldu.


Adana Demirspor'da kötü gidişat devam ediyor


Adana Demirspor, Ümraniyespor deplasmanından eli boş döndü. Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Ersel Uzğur, hakemin verdiği penaltı kararlarının çok ağır olduğunu vurgulayarak, “Hücumda eksik kaldık ve pozisyon üretemedik. Bir puan alacağımız maçta mağlup olduk” dedi.  

TFF 1. Lig'in 11. haftasında Adana Demirspor, deplasmanda karşılaştığı Ümraniyespor'a 1-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Ersel Uzğur, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Hakemin verdiği ikinci penaltı kararının kendilerini çok etkilediğini dile getiren Uzğur, şu ifadelere yer verdi:
''BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA DAHA İYİ OLACAĞIZ''

“Maç bizim beklediğimiz gibi oldu. Ümraniyespor'un ne yapmaya çalıştığını biliyorduk. Önlemlerimizi aldık. Savunma olarak istediğimiz oyuna yakın oynadık ama hücumda eksik kaldık. Pozisyon üretemedik. Bir puan alacağımız maçta mağlup olduk. Hakemin penaltı kararları ağrıdı. Özellikle ikinci penaltı kararı ağırdı. Verdiği penaltı takımın kaderini belirliyor. Takımımız buradan çıkmayı da bilir. Bundan sonraki maçlarda daha iyi olacağız.”

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)