comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor'da boykot! Futbolcular idmana çıkmıyor

15 Mart 2018, Perşembe 20:11

Adana Demirspor kulübü futbolcuları maaşlarını alamadıkları için kampı ve antrenmanı boykot ettiklerini açıkladılar.

FutbolArena - Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor kulübü futbolcuları maaşlarını alamadıkları için kampı ve antrenmanı boykot ettiklerini açıkladılar.


Adana Demirsporlu futbolcular neden idmana çıkmadı?


Fatih Terim Adana Demirspor Tesisleri'nde basına açıklama yapan kulüp oyuncuları toplu bir şekilde dertlerini dile getirdi. Takım oyuncuları basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ”Maç başı ve maaş alacaklarımızla alakalı futbolcu grubu olarak göz ardı edip maçlara çıkacağımız ve sorumluluğumuzu yerine getireceğimizin sözünü beş hafta önce vermiş bulunmaktayız. Prim ödemelerini dahi alamadığımız şu noktada verilen söz, ödeme takvimi ve ödeme güvencesi verilmemiştir. Gelinen noktada bize ait olan sorumluluğu yerine getirmiş bulunmaktayız. Kalan 7 haftada yerine getirmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Fakat bizler de bu sorumluluğun altında kalmaktan yorulmuş ve bizlere verilen sözlerin yerine gelmemesi, hatta manevi olarak dahi son süreçte yanımızda hiçbir kulüp yönetici olmaması sonucu farkındalık oluşturma için kampı ve antrenmanı boykot ediyoruz” dediler. 
Son olarak futbolcular kendilerine destek olan taraftarları, Mustafa Uğur ve ekibi sportif direktör Gürcan Aday'a teşekkürlerini iletti.
 

Adana Demirspor ligde kalabilir mi? ADS'nin kalan maçları


Adana Demirspor Spor Toto TFF 1. Lig'de alt sıralardan kurtulma savaşı veriyor. Adana Demirspor ekibi ligde 27. hafta itibari ile düşme hattının 4 puan üzerinde 34 puan ile 12. sırada yer alıyor.
Adana Demirspor, Spor Toto 1. Lig'de geride kalan haftada şu maçları oynayacak;
Adana Demirspor-Ümraniyespor
Gaziantep FK - Adana Demirspor
Elazığspor - Adana Demirspor
Adana Demirspor-Erzurumspor
Adana Demirspor-Altınordu
Ankaragücü-Adana Demirspor

Son dakika Adana Demirspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.