comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor'da ''1000 Fikir Hareketi''

16 Şubat 2018, Cuma 12:27
Adana Demirspor'da ''1000 Fikir Hareketi''

Adana Demirspor yönetimi kalıcı gelir kaynaklarına kavuşması ve camia birlikteliğinin sağlanması için herkesin fikirlerini söyleyeceği platform oluşturdu.

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da “1000 Fikir Hareketi” projesiyle kulübün kalıcı gelir kaynaklarına kavuşması ve camia birlikteliğinin sağlanması için herkesin fikirlerini söyleyeceği platform oluşturdu.


Adana Demirspor'dan “1000 Fikir Hareketi” projesi


24 puan ile ligde düşme hattına yakın olan Adana Demirspor'un geri eski formuna dönmesi için çalışmalar sürüyor. Kulübün eski yöneticilerinden Mehmet Gazioğlu, başlattığı “1000 Fikir Hareketi” projesiyle binfikirhareketi.com internet sitesi oluşturdu. Gazioğlu, siteye tüm Adana Demirsporlu taraftarların yazabileceğini ve bu sayede değerlendirme komisyonunun fikirleri hayata geçirmesi konusunda çalışmalar yapacağını söyledi.

''MAVİ SEFERBERLİK ÖNCESİ SON İSTASYON''
Çocukluğundan beri bu camianın içinde olduğunu ifade eden Mehmet Gazioğlu, “Siz de bu birlikteliğin, var oluşun ve geleceğe odaklanmanın bir parçası olmak için harekete geçin. Artık Demirspor'un geleceği için bir seferberlik ilan etmenin zamanı geldi. Projemize mavi-lacivertli renklere gönül vermiş herkesin destek olmasını bekliyorum. Tek gayemiz kendi ayakları üzerinde duran bir Demirspor'u görmek” dedi.

Öte yandan Gazioğlu, taraftarlara bir çağrı daha yaparak öncelikle kongre üyesi olmalarını istedi.

TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.