comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor transfer yapabilecek mi?

25 Ocak 2018, Perşembe 22:19
Adana Demirspor transfer yapabilecek mi?

Adana Demirspor kulübü transfer yasağını kaldırdı. Adana Demirspor artık transfer yapabilecek.

FutbolArena - TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'da transfer tabelası sorunu çözüldü. Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yatırılan yaklaşık 6 milyon liranın ardından Adana Demirspor kulübü yeni transferlerin lisans işlemlerine başladı.


Adana Demirspor'un transfer açıklaması


Adana Demirspor kulübünden yapılan yazılı açıklamada, "Adana Demirspor Kulübü'nün TFF'ye olan borcu ödenmiş olup yeni transferlerimiz Aydın Yılmaz, Kubilay Sönmez, Serhiy Politylo ve Geirton Marques Aires'in lisans işlemleri başlamıştır. Adana Valisi Mahmut Demirtaş'a, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye, bu süre zarfında emeği geçen herkese ve sabır gösteren taraftarlarımıza Adana Demirspor Kulübü olarak teşekkür ederiz" denildi.


Fatih Terim'den Adana Demirspor'a destek


Geçtiğimiz günlerde Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e özel ziyarette bulunan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü ve Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu, Fatih Terim'den destek sözü almıştı. DHA'da yer alan habere göre, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ziyaret sırasında Adana Demirspor hakkında da konuştu. Fatih Terim şu ifadeleri kullandı;

''ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ'' 
“Başkanımız Hüseyin Sözlü transfer tabelasını açtırır, merak etmeyin. Adana benim memleketim. Adana Demirspor için tabiki biz de taşın altına elimizi koyacağız” dedi.

Adana Demirspor ile ilgili son gelişmelere Adana Demirspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)