comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor - İstanbulspor maçı tatil edildi!

25 Şubat 2018, Pazar 18:55
Adana Demirspor - İstanbulspor maçı tatil edildi!

Adana Demirspor ile İstanbulspor, Spor Toto 1. Lig'in 24. haftasında karşı karşıya gelirken yağan dolu nedeniyle maç tatil edildi.

FutbolArena - Adana Demirspor ile İstanbulspor, Spor Toto 1. Lig'in 24. haftasında karşı karşıya gelirken Adana'daki yoğun yağış maçın oynanmasına engel oldu.. 


Adana Demirspor - İstanbulspor maçında dolu yağdı


Adana'daki yoğun yağış nedeniyle 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nın zemini ağırlaşırken dolu yağmaya başladı ve zemin iyiden iyiye kötüleşti. 

Maçın 33. dakikasında oyunu durduran ve soyunma odasına giden hakem Özgür Yankaya 11-12 dakikalık bir bekleyişin ardından sahaya döndü. Dolu yağışı durmuş olmasına rağmen yağmur yağışı devam ederken maç kaldığı yerden 3-4 dakika daha oynandı. 
Buna rağmen sahanın zemini futbol oynamaya müsait olmadığı için hakem Yankaya maçı 2. kez durdurdu ve sahanın temizlenmesini isteyerek yeniden soyunma odasına gitti. 

Konuk ekip İstanbulspor'un teknik direktörü Yalçın Koşukavak maçın oynatılmasını isterken taraftarlar da maçı durduran hakem Yankaya'ya tepki gösterdi. 

2. DENEME DE SONUÇ VERMEDİ

Özgür Yankaya 2. denemesinde de zeminin üzerinde topu sektirmeye çalıştı ancak top ağır zemine saplanınca maçı tatil etme kararı verdi. Görüntü Bein Sports'tan alınmıştır.

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.