comScore
bilyoner

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor, Hakan Kutlu ile yollarını ayırdı

11 Kasım 2018, Pazar 20:03
Adana Demirspor, Hakan Kutlu ile yollarını ayırdı

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor, Hakan Kutlu ile yollarını ayırdığını açıkladı. 

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da Hakan Kutlu dönemi kısa sürdü. Sezon başında şampiyonluk hedefiyle Adana Demirspor'a gelen Hakan Kutlu, 3-0'lık Altay mağlubiyetinin ardından istifa etti.

Adana Demirspor kulübünden ayrılıkla ilgili resmi açıklama yapıldı. 
 

Adana Demirspor'dan Hakan Kutlu açıklaması


"Değerli Adana Demirspor camiası çıktığımız bu yolda maalesef yol kazaları olabilir. Kurumsallaşma adına attıgımız adımlar sonucunda, sportif başarılar kısa vadede istediğimiz sonuçları doğurmayabiliyor.
Keşke istediğimiz şekilde gitseydi. Gitmedi...Ne diyelim sağlık olsun... Hayırlısı olsun....

Bugün itibariyle Hakan Kutlu hocayla karşılıklı anlayış çerçevesinde yollarımızı ayırdık.Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyor,inanıyorum ki görev alacağı takımlarda başarılı olacaktır. İnsan olarak takdir edilecek olgunlukta bir kardeşimizdir. Şu ana kadar verdikleri emek için teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcısı olsun.

Biz de yönetim kurulu olarak en kısa zamanda kulübümüze uygun bir teknik direktörle anlaşma sağlayarak yolumuza devam edeceğiz. Allah nasip ederse, Süper Lig'e çıkmak için futbolcusuyla, hocasıyla,yöneticisiyle ve tabiki cefakar, vefakar taraftarıyla bir bütün olarak azimle ve inançla hedeflerimiz doğrultusunda sabırla devam edeceğiz.

Allah yar ve yardımcımız olsun."

Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!