comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor, Fenerbahçe deplasman seferini iptal etti

29 Kasım 2017, Çarşamba 00:24
Adana Demirspor, Fenerbahçe deplasman seferini iptal etti

Adana Demirspor taraftar grubu, Fenerbahçe deplasmanına gitmek isteyenler için yeterli otobüs bulamadığı için seferleri iptal etti.

FutbolArena - Adana Demirspor, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında Fenerbahçe ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. Adana Demirspor taraftarları Fenerbahçe maçına yoğun ilgi gösterince flaş bir karar alındı.
 

Adana Demirspor taraftarları Fenerbahçe maçına gelecek mi?


Adana Demirspor resmi taraftar grubu, yayınladıkları açıklama ile yeteri kadar otobüs bulunamadığı için Fenerbahçe deplasmanına gidilmeyeceğini duyurdu.

İşte Adana Demirspor taraftar grubunun açıklaması:
"Yarın oynanacak olan Fenerbahçe deplasmanına 2 gün önce yaptığımız açıklama ile isimler yazılmaya başlanılmış ve bu saatlerde toplamda 700 kişi ismini yazdırmıştır. Yaptığımız 15 otobüs talebi 10 otobüs ile karşılık bulmuştur ve böyle bir durumda 250-300 kişi burda kalacaktır.

Bugüne kadar hiç kimseyi maç ayırmaksızın burada bırakmadık ve bundan sonra hangi maç olursa olsun bırakmayacağız. işte bu sebeplerden ötürü deplasman otobüsünde istediğimiz rakamı bulamadığımız için Fenerbahçe deplasmanı iptal edilmiştir"

Adana Demirspor ile ilgili son dakika gelişmelerine Adana Demirspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)