comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Transfer Haberleri: Yılmaz Vural kalacak mı?

02 Haziran 2016, Perşembe 20:36
Adana Demirspor Transfer Haberleri: Yılmaz Vural kalacak mı?

Adana Demirspo'da gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında teknik direktör Yılmaz Vuralın durumu masaya yatırıldı.

FutbolArena - PTT 1.lig ekiplerinden Adana Demirspor yönetimi bügün gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında takımın geleceği masaya yatırıldı.


Adana Demirspor için Ümit Özat iddiası


Yeni sezona yeni bir yapılanma ile girmek isteyen ve görevinin başında devam edeceğini açıklayan Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü bügün yapılan yönetim kurulu toplantısında sözleşmesi biten 9 futbolcu ve teknik direktör Yılmaz Vural'ın durumu masaya yatırıldı.

Yönetim kurulu toplantısı sonrası konuşan Sözlü: '' Sözleşmesi devam eden oyuncular ile devam etmek istiyoruz. Ayrılmak isteyen olursa kalbini kırmayız,  Yılmaz Vural ile ilgili karar vermedik. Yeni hoca da olabilir ilerleyen günlerde belli olacak '' ifadelerini kullandı.
Toplantıda Başkan Sedat Sözlü'nün Yılmaz Vural ile devam etme konusunda istekli olduğu belirtilirken fakat yönetim kurulu tarafından başta Ümit Özat'ın da olduğu başka teknik direktörler isimlerinin de konuşulduğu öğrenildi.
 

Adana Demirspor transfer yapacak mı?


Yeni sezon çalışmalarına başladıklarını ifade eden Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü : '' Konya Arena'da 25 000 seyirciyi gördüm gözlerim doldu. Görevimin başındayım hazırlıklara başladık. Sezon içinde tespit ettiğim oyuncular var. Onlarla görüşmeye başladık , Genç, Dinamik, Mücadeleci, Sürekli koşan oyuncular transfer edeceğim'' dedi. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.