comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Transfer Haberleri: PTT 1. Lig ekibinde gidecekler kalacaklar belli

12 Haziran 2016, Pazar 21:12
Adana Demirspor Transfer Haberleri: PTT 1. Lig ekibinde gidecekler kalacaklar belli

PTT 1.lig ekiplerinden Adana Demirspor yeni teknik direktörü Erkan Sözeri ile yeni sezon planlamasını şekillendirmeye başladı.

FutbolArena - Süper Lige çıkmayı Play-Off finalinde kaybeden ve yeni sezona mutlak şampiyonluk parolası ile girmek isteyen Adana Demirspor'da öncelik iç transferlerler.

Öncelikli olarak takımdaki sözleşmesi biten 8 futbolcunun durumunu değerlendiren Adana Demirspor yönetimi takım içerisinde sözleşmesi devam eden birçok futbolcu ilede yolları ayırmayı planlıyor.
 

Adana Demirspor'da hangi futbolcular kalacak? Adana Demirspor'da hangi futbolcular gidecek?


Adana Demirspor'da sözleşmesi devam eden Burak Çalık, Murat Akyüz ve Kenan Özer ile ilk etap kampından önce yolların ayrılması planlanırken sözleşmesi biten Ozan Tahtaişleyen, Aldulkadir Özgen, Ahmet Burak Solakel, Hüseyin Kala, İbrahim Dağaşan, Umut Sözen, Emrullah Şalk ve Emin Aladağ'a yeni teklif götürülmeyeceği ve yolların ayrılması bekleniyor.
 

Adana Demirspor'un transfer bütçesi ne kadar?


Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü yeni sezon hedefinin doğrudan süper lige çıkmak olduğunu Play-Off finallerine kalmak istemediklerini belirtirken bu amaç uğruna transfer bütçesini 20 milyon TL olarak belirledi. Yeni teknik direktör Erkan Sözeri ile 1.etap kamp çalışmalarına yeni transferlerin yetiştirmeye çalışılıyor.
 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.