comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Transfer Haberleri: Pote ve Thiago takımda kalacak mı?

08 Haziran 2016, Çarşamba 11:51
Adana Demirspor Transfer Haberleri: Pote ve Thiago takımda kalacak mı?

Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Erkan Sözeri yeni sezon planları hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Adana Demirspor'da teknik direktör Erkan Sözeri transfer çalışmalarıyla ilgili konuştu.

Takımda Michael Pote ve Tiago Bezzera dışındaki tüm yabancıları istemediğini söyleyen Erkan Sözeri, “Pote ve Tigao'nun sözleşmelerinin devam etmesi bizim için bir avantaj. Dolayısıyla ben onların kalmasından yanayım. Pote'nin performansı ortada. Tiago bekleneni veremese de önemli bir oyuncu. İkisi ile de konuşacağım ve kafalarındaki transfer konusundaki karışıklığı sonlandıracağım. Diğer yabancı oyuncularımız beklenenin altında. Aslında Pote ve Tiago dışındaki yabancıları çok da düşünmüyorum. Çünkü yabancıların yerli oyunculardan daha fazla katkı yapması gerekiyor. 
 

Adana Demirspor'da Erkan Sözeri kimleri transfer etmek istiyor?


Burak Çalık gerçekten ilk yarı mükemmeldi. İkinci yarı aynı performansı devam ettiremedi. Anıl da sakatlıklardan dolayı çok forma bulamadı ve verimli olamadı. Biz bunun detayını başkan ve yönetim ile oturup konuşacağız. Ama oyuncuların da bizimle beraber oynamak istemesi önemli. Sözleşmesi devam eden de olsa devam etmeyen de olsa bazı oyuncularla yolumuza devam etmeyi düşünüyorum” şekilinde konuştu.
Eski takımı Giresunspor'dan DODO dışında hiçbir futbolcu ile ilgilenmeyeceklerini açıklayan Erkan Sözeri “Onunla çalışmayı çok isterdim. Orta sahanın yükünü çeken dinamik bir oyuncuydu. Ama Giresunspor hemen mukavele yaptı. Dodo'nun haricinde Giresunspor'da almayı düşündüğüm oyuncu yok” ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.