comScore

Adana Demirspor Süper Lig yolunda pes etmiyor

12 Temmuz 2020, Pazar 22:09
Adana Demirspor Süper Lig yolunda pes etmiyor

Adana Demirspor, Süper Lig yolunda pes etmiyor. Ümraniyespor deplasmanında 3-2 kazanılan maçı cezası nedeniyle kiraladığı vinç üzerinden izleyen başkan Murat Sancak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - 421 günlük hak mahrumiyeti nedeniyle Ümraniyespor maçını saha kenarında kiraladığı vinçten izleyen Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, 3-2 kazandıkları Ümraniyespor maçının ardından konuştu. 

Ümraniyespor maçını kiraladığı vinç üzerinden izleyen Murat Sancak, İHA'ya konuştu. 
Her türlü seyretme imkanını kullanmaya çalışıyoruz. Yapacak bir şey yok, cezalıyız. Bugün de vinç getirdik seyrettik maçı. Tüm imkanları sonuna kadar kullanmaya devam edeceğim. Takımı ve futbolcuları yalnız bırakmak istemiyorum. Valla 421 günlük verilen cezaya da bir bakmak lazım. Bu kadar ceza verilir mi? Bu kadar ceza alan yok. Herhalde tarihe geçeceğiz ama canları sağolsun. Seyretmeye devam edeceğim şartlar doğrultusunda. Bu kadar hak mahrumiyeti örneği alan var mı bilmiyorum ama ben şartları zorlayarak takımı yalnız bırakmamaya çalışıyorumLigdeki durum hakkında konuşan Murat Sancak, "Güzel bir maç oldu. Ümraniye'yi de tebrik ediyorum iyi mücadele ettiler. Hatta beraberliği de yakaladılar ancak ofsayttı gol. Tam seyredemedim. Her iki takımı da tebrik ediyorum. Mücadelemiz son maça kadar devam edecek. Önümüzdeki hafta İstanbulspor maçımız var. Bunu da inşallah kazanırız ve rakibin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Bu hafta da bekledik ama Altay beni şaşırttı. Play-Off iddiası olan bir takım Altay, en azından bir beraberlik alır diyordum ama olmadı, sağlık olsun, nasip diyoruz, yapacak bir şey yok." ifadelerini kullandı." 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"