comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Sedat Sözlü tek aday

22 Haziran 2016, Çarşamba 11:53
Adana Demirspor Haberleri: Sedat Sözlü tek aday

PTT 1.lig ekiplerinden Adana Demirspor yarın Büyükşehir Belediyesi Konser ve Tiyatro Salonu'nda seçimli genel kurul gerçekleştirecek.

FutbolArena - Süper Lig'e çıkmayı kıl payı kaçıran Adana Demirspor yönetimi aldığı kararla yapılacak olan genel kurul yarın saat 14:00'da Büyükşehir Belediyesi Konser ve Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirilecek.
 

Sedat Sözlü Adana Demirspor'da aday olacak mı?


Süper Lige çıkmayı kıl payı Play-Off finalinde kaybeden Adana Demirspor kısa süre içerisinde olağanüstü seçimli genel kurul çağrısında bulunmuştu. Yönetimini değiştirip yola daha güçlü bir ekiple devam etmek istediğini belirten mevcut Başkan Sedat Sözlü'ye camia içerisinde bir rakip çıkmadı.

Olağanüstü genel kurulda seçime tek aday olarak girecek olan başkan Sedat Sözlü: '' Yarın İnşallah Adana Demirspor genel kurulunu gerçekleştireceğiz. Genel Kurulumuz şimdiden camiamıza hayırlı olsun '' ifadelerini kullandı. 
Yeni yönetim kurulunu oluşturan ve yoluna daha güçlü bir yönetim kadrosu ile yoluna devam etmek isteyen Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü yarın yapılacak seçimden sonra yeni teknik direktör Erkan Sözeri ile masaya oturup transfer çalışmalarına hız verecek. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.