comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Sedat Sözlü hakkında ŞOK ifadeler!

17 Haziran 2016, Cuma 18:32
Adana Demirspor Haberleri: Sedat Sözlü hakkında ŞOK ifadeler!

Adana Demirspor'un eski dönem 2.başkanlarından Ali Uğur Akbaş yerel kanala yaptığı röportajda Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Adana Demirspor'un başkanı Sedat Sözlü hakkında ağır ithamlarda bulunan Ali Uğur Akbaş: ''Adana Demirspor çok büyük takımdır. Ama Sedat Sözlü çok küçük adamdır. Sedat Sözlü geçen sene bütçemiz 18 milyon diyor ama sadece Sabancı grup 5 milyon verdi. Belediyenin aktarımlarına bakınca nasıl 18 milyon oluyor. Nerden baksan 60 milyonluk para harcadılar" dedi.

Alanyaspor başkanı ile samimi pozlar veren Sedat Sözlü finalde havaya atılan, kaleyi tutmayan penaltıların hesabını versin,  Bu kadar geniş bir para imkanlarına rağmen Adana Demirspor'un süper lige çıkamaması çok büyük kayıptır. '' şeklinde konuştu.
Sedat Sözlü'nün Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı abisi Hüseyin Sözlü ile takımı kendi kafalarına göre yönettiklerini söyleyen Ali Uğur Akbaş: '' Hiç mi Adanalı birisi yoktu da Hüseyin Sözlü kardeşini başkan yaptı. Sözlü kardeşler kimseye danışmıyor. İstedikleri teknik direktörü getiriyorlar. İstedikleri topçuyu getiriyorlar. '' dedi.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.