comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Sedat Sözlü, Erkan Sözeri iddialarını yalanladı

25 Haziran 2016, Cumartesi 20:50
Adana Demirspor Haberleri: Sedat Sözlü, Erkan Sözeri iddialarını yalanladı

Adana Demirspor Başkan Sedat Sözlü, teknik direktör Erkan Sözeri hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi.

FutbolArena - Geçtiğimiz günlerde çıkan Erkan Sözeri ile Sedat Sözlü arasında gelecek sezona dair yapılacak olan planlama konusunda anlaşmazlık olduğu yönündeki haberlere Başkan Sedat Sözlü ve Erkan Sözeri açıklık getirdi.
 

Sedat Sözlü ve Erkan Sözeri arasında anlaşmazlık mı var?


Süper lige çıkma yolunda güçlü kadro kurma hedefinde olan Adana Demirspor'da Sedat Sözlü ve Erkan Sözeri'nin yapılacak olan transferde anlaşamadıklarını ve ikilinin arasının açıldığı haberleri yapılmıştı

Söylentilere cevap veren Adana Demirspor teknik direktörü Erkan Sözeri “Benim onaylamadığım, Başkanımızın onaylamadığı hiç bir oyuncu Demirspor'a giremez. Kesinlikle müthiş bir çizgi yakaladık. İyi de gidiyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncuları herkes görecek zaten. Biraz sabırlı olalım yeter.” şeklinde ifade kullandı.
 

Sedat Sözlü menajerlere tepki gösterdi


Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü konu ile ilgili olarak “Buradaki huzuru kimse bozamayacak. Menajerler istedi diye onlardan futbolcu almayacağız. Bizlerin onayladığı oyuncular buraya girecekler. Hocamızdan da memnunuz gidişattan da memnunuz. ” açıklamalarını yaparak aralarında bir anlaşmazlık olduğu haberlerini yalanladı. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.