comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Sedar Sözlü'den neşter!

24 Haziran 2016, Cuma 23:43
Adana Demirspor Haberleri: Sedar Sözlü'den neşter!

Geçtiğimiz sezon Play-Off finalini kaybetmesi sonucunda Süper Ligin kıyısından dönen Adana Demirspor'da yeniden yapılanma dönemi başladı.

Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü'nün aldığı karar sonucu klubü yeniden bir yapılanmaya götüren Adana Demirspor öncelikle sözleşmesi biten futbolcularla masaya oturmadan yollarını ayırmıştı. Takım içerisinde de maaş yükü yüksek olan oyunculardan indirim isteyen Adana Demirspor yönetiminin son hamlesi klüp personel ve çalışanlarına neşter vurmak oldu. 


Sedat Sözlü, Adana Demirspor'da kimleri işten çıkardı?


Adana Demirspor klübü başkanı Sedat Sözlü, klüp içerisinde uzun yıllardır görev alan başta klüp müdürü Mustafa Türk, idari menajer Ali Rıza Bağbudar, medya sorumlusu Mine Bekiroğlu gibi birçok kişinin işine son verirken Aytaç Durak tesislerinde görev alan çok sayıda klüp çalışanını da işten çıkardı. 

Son olarak Yöneticilerden Edip Gülnar ve Kazım Bozan yönetim listesinden çıkarıldı. Çok sayıda kritik karar alan Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü'nün klüp içerisinde radikal kararlar almaya devam etmesi bekleniyor.

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.