comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Şimşekler Grubu'ndan Ahmet Cingöz'e tepki

07 Haziran 2016, Salı 17:42
Adana Demirspor Haberleri: Şimşekler Grubu'ndan Ahmet Cingöz'e tepki

Adana Demirspor taraftar grubu olan Şimşekler grubu Yardımcı antrenör Ahmet Cingöz'ün Genel Menajerlik görevine getirilmesine yaptığı basın açıklaması ile tepki gösterdi.

FutbolArena - Kulüp içerisinde yaşanan yeni sezon yapılanması sonucunda geçen sezon Yılmaz Vuralın Yardımcılığını yapan Ahmet Cingöz, Başkan Sedat Sözlü tarafından klüp Genel Menajerlik görevine atanması Adana Demirspor taraftarları tarafından hoş karşılanmadı.

Ahmet Cingöz'ün deneyimsiz ve amatör klüplerde görev aldığını, takıma bir fayda sağlamayacağı fikrinde birleşen Adana Demirspor taraftar grubu Şimşekler Başkan Sedat Sözlüye kararından vazgeçmesi konusunda yazılı açıklamada bulundu.
 

Şimşekler Grubu'ndan Ahmet Cingöz açıklaması


Şimşekler grubu sitesinden yapılan basın açıklamada ; 
Adana Demirspor Taraftarı kulübü için her zaman doğruların yanında olmuş, yanlışlara da karşı durmuştur. Adana Demirspor kulübünde hiçbir pozisyona vizyonu ve kariyeri sağlam olmayan insanlar gelmemelidir.. Hedeflerimiz ve çağdaş bir kulüp olma yolunda bu vazgeçilmez bir duruşumuz olmalıdır. Erkan Sözeri'nin hocamız olması ne kadar doğru bir kararsa, Ahmet Cingöz' ün genel menajer olarak düşünülmesi o kadar yanlıştır.. Başkanımız Sedat Sözlü etrafındaki yanlış yönlendirenlere uymayıp en kısa zamanda bu kararından vazgeçmelidir.. Tüm Adana Demirspor Taraftarlarının isteği budur..

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.