comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor Haberleri: Anıl Taşdemir'den taraftarlara mesaj

09 Haziran 2016, Perşembe 15:08
Adana Demirspor Haberleri: Anıl Taşdemir'den taraftarlara mesaj

Adana Demirspor'un oyuncusu Anıl Taşdemir Play-Off finalinde yaşananları ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Kaybedilen Play-Off finalinden sonra uzun süre kendine gelemediğini belirten Anıl Taşdemir ''Taraftarlarımızdan Alanyaspor maçı için özür diliyoruz. Karşılaşmayı penaltılara götürmeden kazanmak istiyorduk. Ancak olmadı. Penaltılara kaldı. Penaltı atışlarında ise Pote'nin penaltı atmamasının sebebi arka adelesindeki sorundu. Yılmaz hoca Pote'nin penaltı kullanmasını istedi ve kimse kaçırmak istemez. Bu maçtan sonra biz de kendimize gelemedik." şeklinde konuştu.


Adana Demirspor'da Anıl Taşdemir'in açıklamaları


Kulübünde mutlu olduğunu fakat zaman zaman haksızlığa uğradığını söyleyen Anıl Taşdemir "Yaşadıklarımın Başkanımızla bir alakası yok. Başkanlar tabiki teknik direktörlerin arkasında duracak. Gerçek Adana Demirspor taraftarı futbolcusuna, hocasına sosyal medyadan küfür etmez. Gerçek Anıl'ı izlettiremediğim için çok üzgünüm. Ben Orduspor'da hiç oyundan çıkmazdım. Bu sezon bir tane 90 dakika maçım yok" dedi.

Kendisini birçok klübün istediğini fakat Adana Demirspor'da devam etmek istediğini belirten Anıl Taşdemir '' Erkan Hoca benim Orduspor'da beraber çalıştığım bir isim. İnşallah Adana Demirspor ile başarılı olacaktır. Ve benim Adana Demirspor taraftarlarına borcum var, Adana Demirspor'a imza atarken başkanımızla parayı hiç konuşmadım. Geçen sene çok şansızlık yaşadım. Benim de hatalarım var. Sözleşmem devam ediyor ama yönetimle şu ana kadar herhangi bir görüşmem olmadı." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.