comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor, Engin İpekoğlu'na güveniyor

12 Ekim 2016, Çarşamba 12:56
Adana Demirspor, Engin İpekoğlu'na güveniyor

TFF 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da oyuncular ve yönetim yeni Teknik Direktör Engin İpekoğlu ile yeni bir çıkışa geçeceklerine inanıyor.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekibi Adana Demirspor'un kalecisi Emrullah Şalk ile defans oyuncusu Serkan Yanık, Erkan Sözeri'nin yerine geçen teknik direktör Engin İpekoğlu ile yeni bir çıkışa geçip üst sıralara tırmanacaklarından emin.

Adana Demirspor'un kalecisi Emrullah Şalk yaptığı açıklamada "En son Denizlispor karşısında galip gelmiştik. Engin İpekoğlu ile takımımızı hak ettiği yere getireceğiz. İnsanları daha fazla üzmenin anlamı yok artık. Üstümüze düşen görevi yerine getirip çıkışa geçmemiz lazım. Takımda, alınan sonuçlardan dolayı moral bozukluğu var. İnşallah şimdi bunu Engin hoca ile beraber, futbolcu, taraftar, basın. Sıfırdan başlayacağız. Her şeye bir sünger çekip yeninden başlayacağız. Bu durumu lehimize çevireceğiz.'' ifadelerini kullandı. 
Takım içerisinde arkadaşlığın üst seviyede olduğunu aksi durumda başarının gelmeyeceğini ifade eden Emrullah Şalk "Benim futbol görüşüme göre, sahada arkadaşınızın yerine bir şey yapmadığınız sürece gerçek arkadaşlık kurulmuş sayılmaz. Esas arkadaşlığın belli olacağı yer, yeşil çimin üstüdür. Saha dışındaki arkadaşlığımız iyi ama saha içindeki arkadaşlığımızı ve dayanışmamızı geliştirmemiz lazım. Biraz daha beraber oynamamız lazım." dedi.

Adana Demirspor'un savunma oyuncusu Serkan Yanık ise yeni Teknik Direktörleri Engin İpekoğlu hakkında yaptığı açıklamada "Engin İpekoğlu ile Manisaspor maçını kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz. Adana Demirspor'u hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Galibiyet almanın zamanı geldi, inşallah bu hafta başlarız. Ben Türkiye'ye geldiğim ilk sene Kocaelispor'da Engin hoca ile çalıştım ve şampiyon olduk. İnşallah bu sene de aynı şekilde şampiyon oluruz ve bir üst lige çıkarız." ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.