comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü'den 2 transfer sözü

06 Ocak 2017, Cuma 18:21
Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü'den 2 transfer sözü

Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü: ''İki yabancı oyuncu kampa katılacak!'' dedi.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, takımın Antalya kampına transferleri yetiştirmeye çalışacaklarını söyledi.

Sezona kötü sonuçlarla giren ve zirveden uzaklaşan Adana Demirspor'da Kulüp Başkanı Sedat Sözlü sezon sonu hedeflerinin Plaf-Off'lara kalmak olduğunu söyledi.
İKİ YABANCI OYUNCU GELİYOR

Yapılacak transferlerle sezonun içinci yarısında daha güçlü olacaklarını belirten Sözlü ''Demirspor'un ilk hedefinin play-off'a kalmak olduğunu belirterek, “kalırsak daha sonra ki hedefe bakacağız” dedi. En yakın hedef hangisi ise ona ulaşmaya çalışacağız. İki yabancı oyuncunun kulübene davetiye çıkardık an meselesi gelmek üzereler. Takım 6 Ocak tarihinde Antalya kampına gidecek. Ben de burada kulübün sorunlarını çözmeye gayret göstereceğim.'' dedi.

Lig'de zor yenilen bir takım olduklarını fakat sonuca gidemediklerini belirten Sözlü şu ifadeleri kaydetti;

''Ligde en az yenilen takımız. Bundan sonra da sonuca gitmek için mücadele edeceğiz. Mutlaka Pote'yi destekleyecek duruma gelmeliyiz. Bu konuda da yabancı oyuncu var listemizde. Altyapı için sabırlı olmak gerekir. İnanın yetenekli oyuncular var. Ama uzun vadeli hesap yapmak gerekir.''

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)