comScore

Adana 31 Mart seçim anketleri sonuçları Zeydan Karalar- Hüseyin Sözlü (Adana'da 31 Mart seçim anketlerinde kim önde?)

18 Mart 2019, Pazartesi 22:51
Adana 31 Mart seçim anketleri sonuçları Zeydan Karalar- Hüseyin Sözlü (Adana'da 31 Mart seçim anketlerinde kim önde?)

Adana'da 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi anket sonuçları belli oldu. Adana 2019 anket sonuçları, İzmir yerel seçim anketleri, Zeydan Karalar ve Hüseyin Sözlü oy oranı anket sonuçları haberimizde.

Adana'da Zeydan Karalar ve Hüseyin Sözlü için yapılan 31 Mart 2019 yerel seçimleri anket sonuçları belli oldu. AKP ve MHP'nin ortak adayı Hüseyin Sözlü ile İyi Parti ve CHP'nin adayı Zeydan Karalar hakkında 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi çeşitli kuruluşlar anket yaparak halkın tutumunu ölçtü. Adana 2019 anket sonuçları, Zeydan Karalar ve Hüseyin Sözlü'nün oy oranı ve Adana'daki seçim anketleri açıklandı. Adana 31 Mart 2019 yerel seçimleri anket sonuçları haberimizde.
 

Adana 31 Mart 2019 yerel seçim anket sonuçları - Zeydan Karalar ve Hüseyin Sözlü oy oranı


Ada Araştırma Şirketi, Gezici Araştırma Şirketi ve Avrasya Araştırma Şirketi, Adana 31 Mart 2019 yerel seçim anket sonuçlarını açıklarken, Zeydan Karalar ve Hüseyin Sözlü'nün oy oranlarını ilan etti.

Ada Araştırma Şirketi
Zeydan Karalar: 40,6
Hüseyin Sözlü: 37,4

Gezi Araştırma Şirketi
Zeydan Karalar: 43,2
Hüseyin Sözlü: 56,1

Avrasya Araştırma Şirketi
Zeydan Karalar: 51,5
Hüseyin Sözlü: 47,0


 

Hüseyin Sözlü kimdir? Hüseyin Sözlü kaç yaşında?


2 Mayıs 1965 tarihinde Adana Ceyhan doğumlu olan Hüseyin Sözlü, MHP üyesi ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AKP ve MHP'nin ortak adayıdır. Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun olan Hüseyin Sözlü, Ziraat Mühendisi olarak görev yapmış, sonrasından Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nde işletme mühendisi olmuştur. 1999'dan 2013'e kadar MHP'nin Ceyhan Belediye Başkanı olmuştur.
 

Zeydan Karalar kimdir? Zeydan Karalar kaç yaşında?


1958 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Zeydan Karalar, CHP ve İyi Parti'nin Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için ortak adayıdır. Çukurova Üniversitesi Makina Mühendisliği'nden mezun olan Zeydan Karalar, CHP Adana İl Başkanlğı görevini yürütmüştür. Geçmişinde Demokratik Sol Yüksek Öğrenim Derneğini kuran Zeydan Karalar, Makine Mühendisleri Odası Başkanlığı da yapmıştır.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"