comScore

Acun Sema'dan neden özür diledi? Acun Sema'dan ne zaman özür diledi?

14 Haziran 2018, Perşembe 01:57
Acun Sema'dan neden özür diledi? Acun Sema'dan ne zaman özür diledi?

Acun neden Sema özür diledi? Acun Sema'dan özür mi diledi? Survivor severler, Survivor 2018'de Acun'un Sema'dan neden ve Acun'un Sema'dan ne zaman özür dilediğini merak etmeye başladı. Gelişmeler burada! 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünün yayınlanmasının ardından Survivor sevenleri Acun ile Sema arasında geçen diyaloğu merak etmeye başladı. Peki Acun Sema'dan neden özür diledi? Acun Sema'dan ne zaman özür diledi? Tüm bu gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Acun'un Sema'dan özür dilemesi (Survivor 2018 Acun Ilıcalı - Sema Aydemir)


Acun Ilıcalı'nın Sema'dan neden ve Acun'un Sema'den ne zaman özür dilediğini merak edenler için cevaplar haberimizde. Hatırlanacağı üzere Acun Ilıcalı Survivor'da yarışan yarışmalardan anne ve baba olanlara evlatlarıyla görüşmek için ekstra hak tanıyor. Geçtiğimiz haftalarda ise Sema konusunda ada konseyinde bir hata yaptığını söyleyen Acun Ilıcalı, Sema'dan böyle özür dilemişti. 

"Sen 1 aydır Ali ile konuşamadın. Bunu da istemiyoruz. Sana konuşma hakkı veriyorum. Senden de özür diliyorum. Ben 4 hafta olduğunu bilmiyordum. Ben 4 hafta olmasına da karşıyım. En fazla 15-20 günde bir senin konuşman lazım. Telefon hakkın var. Uzun uzun konuş. Benden sana 15 dakika!"


Sema Aydemir kimdir?


Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir...

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)