comScore

Acun Ilıcalı'nın gözüne ne oldu? Acun Ilıcalı'nın gözü neden şiş?

28 Haziran 2018, Perşembe 00:30
Acun Ilıcalı'nın gözüne ne oldu? Acun Ilıcalı'nın gözü neden şiş?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. Yarışma için kameralar karşısına geçen Acun Ilıcalı'nın gözlerindeki bariz şişlikler dikkatlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı'nın gözüne ne oldu? Acun Ilıcalı'nın gözü neden şiş?

FutbolArena - TV 8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip Survivor yarışmasında talihsiz bir olay yaşandı. Survivor yarışmasında kameremanlık görevi yapan Alper Baycın, Dominik'te bir grup çetenin saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti. Canlı yayında acı haberi veren Acun Ilıcalı'nın gözündeki şişlikler dikkatlerden kaçmadı. Survivor izleyicilerinin ise aklına Acun Ilıcalı'nın gözüne ne oldu? Acun Ilıcalı'nın gözü neden şiş? gibi sorular geldi.


Acun Ilıcalı'nın gözü neden şiş?


TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. Yarışmanın yapımcısı ve TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Survivor yarışması için kameralar karşısına geldi. Ancak Acun Ilıcalı'nın gözündeki belirgin şişlikler izleyenlerde büyük merak uyandırdı.Edinilen bilgilere göre medya patronu Acun Ilıcalı'nın Dominik'te gözünden enfeksiyon kaptığı belirtildi.

ACI BİR OLAY YAŞANDI

Öte yandan Survivor yarışması devam ederken acı bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı'nın Dominik'te yaşayan ekibinin arasında yer alan kameraman Alper Baycın, Dominik'te bir grup çetenin saldırısına uğradı. Bir grup çetenin saldırısına uğrayan genç kameraman hayata gözlerini yumdu. Acun Ilıcalı acısını sosyal medya hesabından paylaştı.
 

SURVİVOR YARIŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.