comScore

Acun Ilıcalı'nın çalışanı Alper Baycın öldürüldü (Alper Baycın kimdir?)

27 Haziran 2018, Çarşamba 20:23
Acun Ilıcalı'nın çalışanı Alper Baycın öldürüldü (Alper Baycın kimdir?)

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasında kameramanlık yapan Alper Baycın bir grubun saldırısına uğradı. Alper Baycın kimdir? Alper Baycin neden öldürüldü?

FutbolArena - Survivor yarışması ile tüm Türkiye'nin gündemine oturan medya patronu Acun Ilıca'nın acı günü. Ünlü medya patronunun çalışanı Alper Baycın saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Dominik'te bir çete tarafından öldürülen Alper Baycin kimdir? Acun Ilıcan'nın vefat eden Personeli Alper Baycın neden öldürüldü? Detaylar haberimizde.


Alper Baycin Kimdir? Alper Baycın neden öldü?


TV 8 Televizyonu sahibi medya patronu Acun Ilıcalı'nın ekranları kitleyen Survivor yarışmasında kameramanlık yapan Alper Baycın bir grubun saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti. Survivor yarışması nedeni ile Dominik'te mesleğini gerçekleştiren Alper Baycın Dominikte bulunan bir çetenin saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı acısını sosyal medya hesabından şu ifadelerle paylaştı.

''SALDIRI SONUCUNDA KAYBETTİK''
''Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın'ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim.''


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.