comScore

Acun Ilıcalı'dan Survivor Brezilya sürprizi

17 Ağustos 2017, Perşembe 15:01
Acun Ilıcalı'dan Survivor Brezilya sürprizi

Acun Ilıcalı, Survivor Brezilya ile yine takipçilerini şaşırttı! Survivor programının yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, Brezilya'da da programa başlıyor.

FutbolArena - Acun Ilıcalı, Survivor Yunanistan'dan sonra Survivor Brezilya'yı da düzenliyor. Türkiye'de reyting rekorları kıran ve büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor yarışmasının Yunanistan'da yapılan versiyonunun yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, şimdi de aynı programın Brezilya versiyonu için iş başına geçti.
 

Acun Ilıcalı, Survivor Brezilya'yı yapıyor


Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı, Survivor Brezilya için yola çıktıklarını açıkladı. Brezilya'da yayınlanacak olan programın çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşecek. Acun Ilıcalı yaptığı paylaşımda, "Dominik harekâtı başlamıştır. Brezilya projesi için ilk ekibimizi uğurluyoruz. Allah utandırmasın." ifadelerini kullandı.

Spor Magazin haberleri için FutbolArena Aktüel sayfasını takip edebilirsiniz.

Dominik harekâtı başlamıştır. Brezilya projesi için ilk ekibimizi uğurluyoruz. Allah utandırmasın.

Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi ()

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Hakmar
Hakmar aktüel ürünler listesi 18-23 Eylül (Hakmar indirimli ürünler kataloğu)
\"Onur
Onur Market indirimleri 18 Eylül Salı (Onur Market aktüel ürün kataloğu)
", "acun-ilicalidan-survivor-brezilya-surprizi-325354h/", "17 Ağustos 2017, Perşembe 15:01", "1", "", ""];hbr[1] = [358415, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/edho_107_bolum_izle_edho_18_eylul_2018_son_bolum_full_izle_eskiya_dunyaya_hukumdar_olmaz_107_bolum_izle6H.jpg", "EDHO 107. bölüm İZLE - (EDHO 18 Eylül 2018 son bölüm full İZLE) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm İZLE)", "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranların ilgiyle takip edilen yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır başrol olarak görev yapıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO izle) dizisi tek parça izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm tek parça izleme. 
", "
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm izleme seçeneğini sizlere sunuyoruz. Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünü izlemek için haberimizi okuyabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm nerede izlenir? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yorumları neler?
 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölümü özeti (EDHO 18 Eylül 2018 son bölümde neler oldu?)


Yaşar’a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır’ı sonra Ünal’ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır’a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem’e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) oyuncu kadrosu 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekici. Oyunculuklarıyla kendilerini kanıtlayan birçok usta ismi bünyesinde barındıran dizinin başrolünde Hızır karakteriyle Oktay Kaynarca görev alıyor. Hızır’ın karısı Meryem rolünde ise usta oyuncu Deniz Çakır oynuyor. Dizide yardımcı kadın rolünde Sanem Çelik’in canlandırdığı Ceylan var. Türk tiyatro ve sinemasının duayen isimlerinden Tarık Ünlüoğlu dizide Ünal Kaplan karakterini canlandırıyor. Yine usta oyuncu Olgun Şimşek de Kimsesiz Yaşar karakteriyle izleyenlerin beğenisini topluyor. 

\"\"
DİZİNİN DİĞER OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) konusu ne?


Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "edho-107-bolum-izle-edho-18-eylul-2018-son-bolum-full-izle-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-107-bolum-izle-358415h/", "19 Eylül 2018, Çarşamba 00:48", "1", "", ""];hbr[2] = [358412, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/ufak_tefek_cinayetler_33_bolum_izle_ufak_tefek_cinayetler_18_eylul_son_bolum_full_tek_parca_izlevJ.jpg", "Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm İZLE - (Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül son bölüm full tek parça İZLE(", "Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölüm yayınlandı. Peki Ufak Tefek Cinayetler son bölümü olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölümünde neler yaşandı? Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip öldü mü? Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölümü full tek parça ve kesintisiz izlemek için gerekli olan tüm bilgiler haberimizin devamında.", "
FutbolArena - Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölümün yayınlanmasının ardından dizinin sevenleri Ufak Tefek Cinayetler dizisi 33. bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bu sorulara yanıt bulmadan önce Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm özetine bir göz atalım. 
 

Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm özeti (Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül 2018 son bölümde neler oldu?)


Merve, Pelin, Oya ve Arzu… Mahşerin dört atlısı tekrar bir arada. Yine alabildiğine zarif, göz alıcı ve bir o kadar da tehlikeliler. Çünkü ufak tefek cinayetler ve daha büyükleri tam da böyle işlenir. En karanlık işlerin icabına en ışıltılı yerlerde, herkesin gözü önünde bakılır. Edip cinayetinden sonra görülecek çok fazla hesap, verilecek çok fazla savaş var. Başkomiser Kemal, cinayeti bir an önce aydınlatmaya kararlı. Nihayet Sarmaşık’ın ağır topları sorguya çekiliyor ve Kemal sonuca varıyor! Diğer yandan, Kerim Adil Sağlam, bütün karanlığıyla Sarmaşık’a çöküyor. Birden güneşli dünyalarını kara bulutlar sarıyor. Bundan sonrası, daha kanlı, daha sert fakat çok daha etkileyici olacak, belli. Aşk kokusu, suç rüzgarına karışıp, dolaşıyor Sarmaşık’ta...
 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimler?


Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin ile Deniz Yorulmazer yapıyor. Dizinin senaristi Meriç Acemi, yapımcısı ise Ay Yapım. Ufak Tefek Cineyetler dizisinin oyuncuları ise şu şekilde:

Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Pelin: Bade İşçil
Arzu: Tülin Özen
Serhan: Mert Fırat
Edip: Selim Bayraktar
Taylan: Ferit Aktuğ
Mehmet: Yıldıray Şahinler
CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "ufak-tefek-cinayetler-33-bolum-izle-ufak-tefek-cinayetler-18-eylul-son-bolum-full-tek-parca-izle-358412h/", "19 Eylül 2018, Çarşamba 00:33", "1", "", ""];hbr[3] = [358391, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/galatasaray_lokomotiv_moskova_canli_ve_sifresiz_izle_galatasaray_lokomotiv_moskova_bein_sports_sifresiz_izlepl.jpg", "Galatasaray - Lokomotiv Moskova canlı ve şifresiz izle (Galatasaray - Lokomotiv Moskova beIN Sports şifresiz izle)", "Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı 18 Eylül 2018 Salı akşamı saat 22:00’de başlayacak. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçını canlı ve şifresiz izlemek için bilmeniz gereken tüm detaylar haberimizde. ", "
FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nde gruptaki ilk maçında sahasında Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı öncesi müsabakanın hangi kanalda yayınlanacağı sorusu yanıt buldu. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı beIN haber’den yayınlanacak. Peki Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı şifresiz mi? Galatasaray - Lokomotiv Moskova nasıl canlı izlenir? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı şifresiz mi yayınlanacak? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçını canlı ve şifresiz izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. Öncesinde Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçının ilk 11’leri ve Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçıyla ilgili bilmeniz gereken ayrıntılara göz atalım. 


Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı 11’leri


Galatasaray: Muslera, Nagatomo, Serdar, Donk, Linnes, Fernando, Belhanda, Ndiaye, Emre Akbaba, Garry Rodrigues, Eren Derdiyok

Lokomotiv Moskova: Guilherme, Ignatyev, Corluka, Kverkvelia, Idowu, Denisov, Krychowiak, Höwedes, Fernandes, Alekseyi Miranchuk, Farfan
GALATASARAY’DA ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE EN ÇOK OYNAYAN FUTBOLCULAR

Öte yandan Galatasaray’ın kadrosunda en fazla Şampiyonlar Ligi maçına çıkan oyuncu ise Fernando Reges oldu. Brezilyalı deneyimli oyuncu bugüne kadar 55 kez devler arenasına çıkarken onu 27’şer maçla Selçuk İnan ve Fernando Muslera takip etti. Maicon 22 maça çıkarken Sofiane Feghouli 20 maçla ilk sırayı oluşturdu.

\"\"

Peki Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda? Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı beIN Haber’den saat 22:00’den yayınlanacak. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler internet ortamında Galatasaray - Lokomotiv Moskova canlı izle, Galatasaray - Lokomotiv Moskova şifresiz izle, Galatasaray - Lokomotiv Moskova ücretsiz izle, Galatasaray - Lokomotiv Moskova beIN Sports şifresiz izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçını canlı ve şifresiz izlemek için aşağıdaki linkten detaylara ulaşabilirsiniz. 
 

beIN Sports Haber uydu frekans bilgileri - Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı uydu frekans bilgileri


Galatasaray - Lokomotiv Moskova karşılaşması beIN SPORTS HABER ve beIN SPORTS HD 1’den şifresiz olarak naklen yayınlanacak.  beIN Sports Haber kanalını uydu alıcılarından izleyebilmek için Türksat 4A uydusu ayarlı olmalı. Türksat 4A uydusuna dönük çanak antrenleriniz varsa udu alıcısından yeni kanal ekleme bölümünden beIN Sports Haber frekanslarını girerek kanalı televizyonunuza ekleyebilirsiniz. 

beIN Sports Haber frekansları

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12379
Symbol Oranı: 30000
FEC: 3/3
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)
TÜRKSAT KABLO TV: 223. Kanal 

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/galatasaray-lokomotiv-moskova-canli-ve-sifresiz-izle-galatasaray-lokomotiv-moskova-bein-sports-sifresiz-izle-358391h/", "18 Eylül 2018, Salı 21:34", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [358384, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/fenerbahce_besitkas_derbisi_biletleri_satisa_citki_mi_fenerbahce_besiktas_maci_bilet_fiyatlariS3.jpg", "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi biletleri satışa çıtkı mı? Fenerbahçe - Beşiktaş maçı bilet fiyatları", "Fenerbahçe - Beşiktaş derbi biletleri çıktı mı? Fenerbahçe - Beşiktaş maçı biletleri ne zaman çıkacak? Fenerbahçe - Beşitkaş derbisi bilet fiyatları belli oldu mu?", "
FutbolArena - Spor Toto Süper Lig’in 6. haftası Femerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak dev derbiye sahne olacak. Konyaspor deplasmanından 3 puan ile dönen Fenerbahçe sahası Vodafone Park’ta Malatyaspor’u 2-1’lik skor ile mağlup eden Beşiktaş’ı ağırlayacak. Fenerbahçe - Beşitkaş derbisi öncesinde taraftarların gözü bu dev derbinin biletlerine çevrilmiş durumda. Fenerbahçe - Beşiktaş derbi biletleri çıktı mı? Fenerbahçe - Beşiktaş maçı biletleri ne zaman çıkacak? Fenerbahçe - Beşitkaş derbisi bilet fiyatları belli oldu mu? Detaylar haberimizde.


Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi biletleri çıktı mı? Fenerbahçe Beşiktaş derbisi bilet fiyatları


Fenerbahçe ile Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 6. haftasında Ülker Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında 24 Eylül pazartesi günü oynanacak derbi maçın biletleri 20 Eylül Perşembe günü satışa çıkacak. Beşiktaş taraftarı için ayrılan misafir tribünü bilet fiyatları 150 TL olarak açıklandı.


Fenerbahçe - Beşiktaş maçı hangi gün, saat kaçta?


Fenerbahçe ile Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 6. hafta müsabaksında Ülker Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe - Beşiktaş mücadelesini yönetecek hakem kadroları henüz açıklanmadı. Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanacak bu zorlu mücadele 24 Eylül Pazartesi günü saat 21:00’da oynanacak. Fenerbahçe - Beşiktaş maçı Bein Sports 1 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/fenerbahce-besiktas-derbisi-biletleri-satisa-citki-mi-fenerbahce-besiktas-maci-bilet-fiyatlari-358384h/", "18 Eylül 2018, Salı 19:39", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [358379, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/sampiyonlar_ligi_maclari_hangi_kanalda_sampiyonlar_ligi_maclari_2018_hangi_kanalda_sampiyonlar_ligi_mac_programiRk.jpg", "Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda? Şampiyonlar ligi maçları 2018 hangi kanalda? (Şampiyonlar Ligi maç programı)", "Şampiyonlar Ligi yayın hakkını hangi kanal aldı? Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanaldan yayınlanacak? 2018 Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.", "sampiyonlar-ligi-maclari-hangi-kanalda-sampiyonlar-ligi-maclari-2018-hangi-kanalda-sampiyonlar-ligi-mac-programi-358379h/", "18 Eylül 2018, Salı 18:59", ""];slide[1] = [358355, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/az_tv_idman_tv_canli_izle_idman_tv_sifresiz_yayin_aztv_izle_idman_tv_canli_sifresizi0.jpg", "AZ TV İdman TV canlı izle! İdman TV şifresiz yayın (AZTV izle, İdman TV canlı şifresiz)", "AZ TV İdman TV canlı izle! AZ TV İdman TV şifresiz yayın, AZ TV İdman TV canlı, AZ TV İdman TV Galatasaray Lokomotiv Moskova maçını yayınlayacak mı? Şampiyonlar Ligi hangi kanalda aramalarında sıkça sorgulatılan AZTV ve İdman TV ile ilgili bilgiler haberimizde.", "az-tv-idman-tv-canli-izle-idman-tv-sifresiz-yayin-aztv-izle-idman-tv-canli-sifresiz-358355h/", "18 Eylül 2018, Salı 14:30", ""];slide[2] = [358354, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/cbc_sport_izle_cbs_sport_canli_sifresiz_yayin_gs_lokomotiv_cbc_sportGI.jpg", "CBC Sport izle! CBC sport canlı şifresiz yayın (GS Lokomotiv CBC Sport)", "CBC Sport canlı izle! CBC Sport nasıl izlenir? CBC Sport frekansları nedir? CBC Sport Galatasaray Lokomotiv Moskova maçını canlı yayınlayacak mı? Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda, şifreli mi? CBC Sport Şampiyonlar Ligi maçını yayınlayacak mı? ", "cbc-sport-izle-cbc-sport-canli-sifresiz-yayin-gs-lokomotiv-cbc-sport-358354h/", "18 Eylül 2018, Salı 14:22", ""];slide[3] = [358349, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/opv_nedir_opv_ne_demek_opv_asisi_nasil_yapilir_ar.jpg", "OPV nedir? OPV ne demek? OPV aşısı nasıl yapılır?", "OPV açılımına ve OPV’nin ne demek olduğuna dair bilgi araştırması yapanlar için OPV nedir? OPV ne anlama geliyor? sorularının cevapları haberimizde. ", "opv-nedir-opv-ne-demek-opv-asisi-nasil-yapilir-358349h/", "18 Eylül 2018, Salı 12:43", ""];slide[4] = [358348, "https://www.futbolarena.com/imagesYUK/201809/b/konkordato_nedir_konkordato_sartlari_neler_konkordato_ne_demek_konkordato_hukuk_nedirVc.jpg", "Konkordato nedir? Konkordato şartları neler? Konkordato ne demek? Konkordato hukuk nedir?", "Ünlü ayakkabı firması Hotiç’ten sonra şimdi de Yeşil Kundura konkordato ilan etti. Bu gelişmenin ardından Konkordato’nun ne demek olduğu araştıırlmaya başlandı. Konkordato nedir? Konkordato hukuk dilinde nedir? Konkordato ne anlama geliyor? Konkordato şartları nelerdir? Konkordato hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. ", "konkordato-nedir-konkordato-sartlari-neler-konkordato-ne-demek-konkordato-hukuk-nedir-358348h/", "18 Eylül 2018, Salı 12:37", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#mansetVideo").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); //$( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); //$( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#mansetVideo").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); //$( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); //$( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });