comScore

Acun Ilıcalı'dan Survivor Brezilya sürprizi

17 Ağustos 2017, Perşembe 14:59
Acun Ilıcalı'dan Survivor Brezilya sürprizi

Acun Ilıcalı, Survivor Brezilya ile yine takipçilerini şaşırttı! Survivor programının yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, Brezilya'da da programa başlıyor.

FutbolArena - Acun Ilıcalı, Survivor Yunanistan'dan sonra Survivor Brezilya'yı da düzenliyor. Türkiye'de reyting rekorları kıran ve büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor yarışmasının Yunanistan'da yapılan versiyonunun yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, şimdi de aynı programın Brezilya versiyonu için iş başına geçti.
 

Acun Ilıcalı, Survivor Brezilya'yı yapıyor


Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı, Survivor Brezilya için yola çıktıklarını açıkladı. Brezilya'da yayınlanacak olan programın çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşecek. Acun Ilıcalı yaptığı paylaşımda, "Dominik harekâtı başlamıştır. Brezilya projesi için ilk ekibimizi uğurluyoruz. Allah utandırmasın." ifadelerini kullandı.

Spor Magazin haberleri için FutbolArena Aktüel sayfasını takip edebilirsiniz.

Dominik harekâtı başlamıştır. Brezilya projesi için ilk ekibimizi uğurluyoruz. Allah utandırmasın.

Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi ()

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Transferde
Transferde son dakika gelişmeleri burada
\"Fatih
Fatih Tezcan tutuklansın neden TT oldu? Fatih Tezcan Atatürk ve Kemalistler için ne dedi?
", "acun-ilicalidan-survivor-brezilya-surprizi-325353h/", "17 Ağustos 2017, Perşembe 14:59", "1", "", ""];hbr[1] = [354419, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/60_gunluk_yipranma_payi_nedir_saglik_personeli_yipranma_payi_nedir_saglik_calisanlarina_yipranma_payi_nedirHR.jpg", "(60) günlük yıpranma payı nedir? Sağlık personeli yıpranma payı nedir? Sağlık çalışanlarına yıpranma payı nedir?", "Sağlık personeli yıpranma payı hakkında bilgi almak isteyenler için sağlık personeli yıpranma payı nedir? sorusunun cevabını haberimizde derledik. Sağlık personeli yıpranma payı ne anlama geliyor? Sağlık personeli yıpranma payı kimleri kapsıyor? diye merak edenler için sağlık personeli yıpranma payı hakkında son dakika gelişmeleri haberimizde. ", "
FutbolArena - Sağlık personelinin yıpranma payını merak edenler sosyal medya ve internet ortamında sağlık personeli yıpranma payı hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki sağlık personeli yıpranma payı nedir? Sağlık personeli yıpranma payı ne anlama geliyor? Sağlık personeli yıpranma payı kimleri kapsıyor? Sağlık personeli yıpranma payı hakkında merak ettiklerinize Sağlık personeli yıpranma payına dair hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Yıpranma payı nedir?Yıpranma payı az önce de belirtildiği gibi bazı meslek gruplarının zorlu iş şartları göz önünde bulundurularak yapılan bir ayrıcalıktır. 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu kapsamında yıpranma payı, fiili hizmet zammı olarak ifade edilmiştir. Kanunda yer verilen fiili hizmet zammından 4A grubu (SSK) ya da C grubu (Memur) çalışan olan bireyler yararlanabilmektedir. 4B grubuna (BAĞ-KUR) dahil olan çalışanlar fiili hizmet zammı kanunundan yararlanamamaktadır. 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu kapsamında fiili hizmet zammı olarak yer alan yıpranma payının uygulanması ile birlikte zorlu iş şartlarında çalışan meslek gruplarının diğer meslek gruplarına göre fazla çaba sarf ediyor olmaları sebebi ile daha erken emekli olmaları mümkün kılınmaktadır. Yıpranma payının uygulamasına dahil edilen bir meslek grubu çalışanının yıllık olarak en az 60 gün en fazla 180 gün olacak şekilde ek prim ödemesi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak yıpranma payına dahil olan bir çalışanın yıllık olarak 180 gün ek prim ödenmesi halinde kişi çalıştığı her 2 yılda toplamda 3 yıllık prim sayısına ulaşmış olmaktadır. Emeklilik için aranan şartlardan biri olan prim sayısı şartının daha kısa sürede tamamlanması ile çalışan kişiler normal zamanlarından önce emekli olabilmektedir.
\"\"
 

Yıpranma payı nasıl hesaplanır?


5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nda fiili hizmet süresi zammı olarak ifade edilen yıpranma payı hesaplaması her yılın 360 gün olduğu kabul edilerek; 

Çalışanın yıllık prim sayısına ek olarak 60 günlük prim ödemesi yapılacaksa, fiili hizmet süresi zammına dahil edilen gün sayısı 0,17 ile çarpılır.
Çalışanın yıllık prim sayısına ek olarak 90 günlük prim ödemesi yapılacaksa, fiili hizmet süresi zammına dahil edilen gün sayısı 0,25 ile çarpılır.
Çalışanın yıllık prim sayısına ek olarak 180 günlük prim ödemesi yapılacaksa, fiili hizmet süresi zammına dahil edilen gün sayısı 0,50 ile çarpılır.
Bir örnek ile devam edecek olursak, kurşun ve arsenik faaliyetlerinin gerçekleştiği bir iş yerinde çalışan işçinin yıpranmayı payının 60 gün, fiili hizmet süresi zammı kapsamında geçen hizmet süresinin 8000 gün olduğu varsayımı altında işçiye ödenecek ek prim sayısı 8000 ile 0,17 çarpılması ile 1360 olarak elde edilmektedir. İşçinin toplam prim sayısı ise 8000 ile 1360’ın toplanması ile 9360 olarak bulunmaktadır.

GÜNCEL MESAJLAR İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "60-gunluk-yipranma-payi-nedir-saglik-personeli-yipranma-payi-nedir-saglik-calisanlarina-yipranma-payi-nedir-354419h/", "18 Temmuz 2018, Çarşamba 16:40", "1", "", ""];hbr[2] = [354417, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/yipranma_payi_kimleri_kapsiyor_saglik_calisanlari_yipranma_payi_ne_kadar_saglik_calisanlari_yipranma_payi_torba_yasasi_son_dakikaW6.jpg", "Yıpranma payı kimleri kapsıyor? Sağlık çalışanları yıpranma payı ne kadar? Sağlık çalışanları yıpranma payı torba yasası son dakika", "Sağlık çalışanlarına yıpranma payı ne kadar? diye merak edenler için Sağlık çalışanlarına yıpranma payı hakkında TBMM’ye teklif sunuldu. Peki Sağlık çalışanları ne kadar yıpranma payı alacak? Sağlık çalışanları yıpranma payı maaşı ne kadar olacak? Sağlık Çalışanları yıpranma payı son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. ", "
FutbolArena - Sağlık çalışanlarına yıpranma payı konusunda son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. Sağlık çalışanlarına yıpranma hakkı maaşları ne kadar olacak? Sağlık çalışanlarına yıpranma payı hakkında müjde geldi. TBMM’ye sunulan teklifin ardından Sağlık çalışanlarına yıpranma payı konusunda yeni gelişmeler belli oldu. Peki Sağlık çalışanlarına yıpranma payı ne kadar olacak? Peki Sağlık çalışanları yıpranma payı maaşı alacak mı? Sağlık çalışanlarına yıpranma payı konusunda mecliste iletilen teklif ve Sağlık çalışanlarına yıpranma payı son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

\"\"
Yapılan düzenleme doktorların ve diş hekimlerinin emekli maaşlarında yeni bir zam öngörüyor. TBMM’ye sunulan düzenleme üzerinden yapılan hesaplamaya göre uzman tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıklarına 2 bin TL artış yapılacak. Uzman olmayan tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıkları ise 1533 TL artırılacak. Ayrıca uluslararası sağlık hizmetlerinin kamu sağlık kuruluşlarında verilmesini teşvik etmek ve bu alanda hizmet arzı kapasitesini artırmak ve başta tabipler olmak üzere sağlık çalışanlarının iş yükü ve iş güçlüğü dikkate alınarak motivasyonlarını yükseltmek için ilave ek ödeme yapılması öngörülmektedir. Diğer taraftan, söz konusu ek ödeme tavan değişikliği sağlık turizmi kapsamında olmayan çalışmalar ve performans ile ilişkilendirilmiştir.
 

Yıpranma payı nedir?


Sağlık çalışanlarına her 5 yılda 1 yıllık yıpranma payı getirilecek. Buna göre çalışanlar mesleklerine göre yılda 90 güne kadar daha fazla prim kazanıyor. Bu sayede 20 yıl çalışan bir sigortalı 25 yıl çalışmış gibi oluyor ve emeklilik hesabı buna göre yapılıyor. Fiili hizmet zammı süresince çalışanın işe giriş tarihi geri çekiliyor. Bu hem prim hem de yaş avantajı sağlıyor.

AYRINTILI BİLGİLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "yipranma-payi-kimleri-kapsiyor-saglik-calisanlari-yipranma-payi-ne-kadar-saglik-calisanlari-yipranma-payi-torba-yasasi-son-dakika-354417h/", "18 Temmuz 2018, Çarşamba 16:13", "1", "", ""];hbr[3] = [354396, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/bedelli_askerlik_meclise_sunuldu_bedelli_askerlik_nasil_yapilacak_bedelli_askerlik_yas_siniri_ve_parasi_2018kX.jpg", "Bedelli Askerlik meclise sunuldu! Bedelli Askerlik nasıl yapılacak? (Bedelli Askerlik yaş sınırı ve parası 2018)", "Bedelli Askerlik ile ilgili çıkarılacak yasanın meclise sunulduğu açıklandı. Peki Bedelli Askerlik nasıl yapılacak? Bedelli Askerlik parası ne kadar olacak? Bedelli Askerlik yaş sınırı ne olacak? Bedelli Askerlik ile ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıklamalarda bulundu.", "
Bedelli Askerlik çıktı mı? 2018 Bedelli Askerlik ne kadara yapılacak? Bedelli Askerlik yasası meclise sunuldu mu? Bedelli Askerlik yaş sınırı ne oldu? Bedelli Askerlik kimler yapabilecek. 2018 Bedelli Askerlik yasasında neler var? Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren Bedelli Askerlik ile ilgili son dakika gelişmeleri AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıkladı. 
 

2018 Bedelli Askerlik haberleri son dakika


AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Bedelli Askerlik konusunda basın toplantısı düzenledi. Mehmet Muş Bedelli Askerlik yapacak vatandaşların en çok merak ettiği 28 gün temel eğitim maddesinin içeriğini anlattı. Mehmet Muş, 28 günlük askerlik sürecinde özelde veya kamu kurumlarında çalışan vatandaşların ücretsiz olarak izinli sayılacağını açıkladı. Bedelli Askerlik yapacak olan vatandaşlardan elde edilecek gelirlerin de hazineye aktarılacağı belirtildi. 
 

Bedelli Askerlik yaş sınırı 2018 (Bedelli Askerlik yaşı)


Bedelli Askerlik konusunda yaş sınırının ne olacağı da merak ediliyordu. Bedelli Askerlik için yapılan açıklamada yaş sınırının 25 olduğu belirtildi. AK Parti’nin meclise sunduğu yasa tasarısında Bedelli Askerlik yaş sınırı 25 olarak belirlendi. Ayrıca Bedelli Askerlik yapacak olan vatandaşlar 28 günlük temel eğitim için askerliğe alınacaklar.


 

Bedelli Askerlik parası 2018 (Bedelli Askerlik ne kadara yapılacak?)


Bedelli Askerlik ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Bedelli Askerlik parasının ne kadar olacağıydı. Bedelli Askerlik 2018 parası da 15 bin TL olarak belirlendi.
 

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranı kaç? Bedelli Askerlik Ziraat Bankası kredisi 2018


Bedelli Askerlik kredisini açan bankaların başına Ziraat Bankası geliyor. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranları merak ediliyordu. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler için Ziraat Bankası kredi faiz oranını %1,63 olarak belirlediği ifade edildi. Ziraat Bankası ayrıca Bedelli Askerlik kredisinin geri ödemesini 3 ay ötelemeli olarak başlatıyor. 
 

Fibabank Bedelli Askerlik kredisi 2018 (Bedelli Askerlik Fibabank kredi faiz oranı)


Bedelli Askerlik için kredi açan bankalardan biri olan Fibabank, Bedelli Askerlik kredi faiz oranını normal ihtiyaç kredisi faiz oranıyla aynı seviyede açıkladı. Bedelli Askerlik Fibabank kredi faiz oranı 1,89 olarak belirlenirken, bankanın geri ödeme vadei planı da 48 aya kadar çıkıyor.
BEDELLİ ASKERLİK SON DAKİKA HABERLERİ BURADA >>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "bedelli-askerlik-meclise-sunuldu-bedelli-askerlik-nasil-yapilacak-bedelli-askerlik-yas-siniri-ve-parasi-2018-354396h/", "18 Temmuz 2018, Çarşamba 11:09", "1", "", ""];hbr[4] = [354383, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/asli_sume_efeoglu_kimdir_kac_yasinda_nereli_evli_miQV.jpg", "Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?", "Adnan Oktar ve çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi, nereli? Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu ile iligli tüm bilinmeyenler haberimizde.", "
FutbolArena - Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu, Şener Şen’in yeğeni mi? Aslı Süme Efeoğlu nereli, kaç yaşında? Gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi?


Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kaç yaşında, kimdir?


Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonun yankıları devam ediyor. Polis bu gece saatlerinde Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nu gözaltına alındı. Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu’nun kim olduğu yönünde internette aramalar başladı. Şener Şen’in yeğeni olarak bilinen Aslı Süme Efeoğlu’nun Adnan Oktar çetesine yakınlığı iddia ediliyor. 
Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen oprasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun sosyal medya hesabı İnstagram’dan yapıtğı paylaşımlar da oldukça dikkat çekici. Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu’nun tutuklanıp, tutuklanmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda günlerdir aranan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun sosyal medya hesabı İnstagram’dan Adnan Oktar’a yönelik paylaşımları dikkat çekiyor. 

Aslı Süme Efeoğlu sık sık Adnan Oktar’a bağlı olan kanalda canlı yayında katılarak programlarda dikkat çekiyordu. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı. 
 

ASLI SÜME EFEOĞLU’NUN İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARI


\"\"

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "asli-sume-efeoglu-kimdir-kac-yasinda-nereli-evli-mi-354383h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:40", "1", "", ""]; slide[0] = [354383, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/asli_sume_efeoglu_kimdir_kac_yasinda_nereli_evli_miQV.jpg", "Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?", "Adnan Oktar ve çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi, nereli? Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu ile iligli tüm bilinmeyenler haberimizde.", "asli-sume-efeoglu-kimdir-kac-yasinda-nereli-evli-mi-354383h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:40", ""];slide[1] = [354382, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/sener_senin_yegeni_gozaltina_mi_alindi_sener_senin_yegeni_neden_gozaltina_alindi_asli_sume_efeoglu_kimdircp.jpg", "Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Şener Şen’in yeğeni neden gözaltına alındı? (Aslı Süme Efeoğlu kimdir?)", "Adnan Oktar çetesine yönelik operasyonun yankıları devam ediyor. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alındı. Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Adnan Oktar çetesine yönelik operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni hakkında bilinmeyenler haberimizde.", "sener-senin-yegeni-gozaltina-mi-alindi-sener-senin-yegeni-neden-gozaltina-alindi-asli-sume-efeoglu-kimdir-354382h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:30", ""];slide[2] = [354381, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/erkenci_kus_son_bolum_full_tek_parca_izle_17_temmuz_2018_sali_erkenci_kus_4_bolum_17_temmuz_izleVF.jpg", "Erkenci Kuş son bölüm full tek parça (İZLE - 17 Temmuz 2018 Salı) Erkenci Kuş 4. bölüm 17 Temmuz İZLE", "Star TV’nin sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi 4. bölümü yine nefesleri kesti. Peki Erkenci Kuş dizisi son bölümünde neler oldu? Erkenci Kuş son bölümü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölüm özetini ve diğer tüm detayları haberimizde derledik. ", "erkenci-kus-son-bolum-full-tek-parca-izle-17-temmuz-2018-sali-erkenci-kus-4-bolum-17-temmuz-izle-354381h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:29", ""];slide[3] = [354368, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/bjk_hazirlik_maci_canli_izle_bjk_hazirlik_maci_sifresiz_veren_kanallar_bjk_reading_hazirlik_maci_canli_izleeN.jpg", "BJK hazırlık maçı canlı izle - BJK Reading canlı yayın", "BJK - Reading hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler internet ortamında BJK hazırlık maçının başlamasına kısa süre kala, BJK hazırlık maçı izle, BJK hazırlık maçı canlı izle, BJK hazırlık maçının şifresiz veren kanallar var mı? şeklinde arama yapmaya başladılar. BJK - Reading hazırlık maçına dair tüm bilgiler haberimizde. ", "bjk-hazirlik-maci-canli-izle-bjk-reading-canli-yayin-354368h/", "17 Temmuz 2018, Salı 19:41", ""];slide[4] = [354335, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/remziye_tosuna_neden_sorusturma_acildi_remziye_tosun_kimdir_remziye_tosun_nereli_remziye_tosun_evli_mi_kac_yasindavm.jpg", "Remziye Tosun’a neden soruşturma açıldı? Remziye Tosun kimdir? Remziye Tosun nereli? Remziye Tosun evli mi, kaç yaşında?", "HDP Milletvekili Remziye Tosun hakkında soruşturma başlatıldı. Bu gelişmenin ardından insanlar Remziye Tosun hakkında neden soruşturma başlatıldığını araştırmaya başladı. Bununla birlikte Remziye Tosun kimdir? Remziye Tosun kaç yaşında? Remziye Tosun nereli? Remziye Tosun ne iş yapar? Remziye Tosun’a dair diğer tüm gelişmeler haberimizde. ", "remziye-tosuna-neden-sorusturma-acildi-remziye-tosun-kimdir-remziye-tosun-nereli-remziye-tosun-evli-mi-kac-yasinda-354335h/", "17 Temmuz 2018, Salı 11:41", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });