comScore

Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye için Yıldız Tilbe sürprizi

28 Temmuz 2017, Cuma 12:58
Acun Ilıcalı'dan O Ses Türkiye için Yıldız Tilbe sürprizi

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe olacak. Acun Ilıcalı açıkladı. Yıldız Tilbe jüri mi oluyor?

FutbolArena - Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8, Acun Medya'nın yaptığı O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe oldu.

Acun Ilıcalı'nın twitter'dan yaptığı açıklamada, "O Ses Türkiye jüriliği için Yıldız Tilbe ile görüşmelere başlanmıştır" ifadesi yer aldı. Acun Ilıcalı daha önce “Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Yıldız Tilbe'yi ‘O Ses Türkiye'ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, renk katacaktır” şeklinde konuştu
O Ses Türkiye'nin yeni sezondaki jüri kadrosundan Sibel Can'ın yerine Yıldız Tilbe'nin geleceği ve diğer jüri üyelerinin de Hadise, Murat Boz ve Gökhan Hakan Kardeşler olacağı bilgisine ulaşıldı. 
 

O Ses Türkiye nasıl bir program?


O Ses Türkiye, birçok ülkede The Voice adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011'de Türkiye'de Show TV'de yayınlanmaya başlanan, 2012–2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve 2013–2014 sezonunda Acun Ilıcalı'nın satın aldığı tv8 kanalında yayın hayatına devam eden yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı, şarkı yarışması programıdır.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.