comScore

Acun Ilıcalı'dan Cumali Akgül'e büyük jest, ikinci Survivor bombası ise...

28 Ekim 2017, Cumartesi 02:02
Acun Ilıcalı'dan Cumali Akgül'e büyük jest, ikinci Survivor bombası ise...

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Ağrı'dan İstanbul'a 50 günde yürüyerek gelen Cumali Akgül'ün Survivor başvurusunu canlı yayında reddetmedi. Ilıcalı ayrıca Survivor 2018 öncesi ilk şifreyi de verdi. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2017'nin ilk yarışmacısını Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. 27 Ekim Cuma günü Beyaz Show'a katılan Acun Ilıcalı, Survivor'a katılmak için tam 50 gün yol yürüyen Cumali Akgül'ün canlı yayında Survivor 2018'nin Gönüllüler takımına dahil etti. 27 Ekim Cuma günü Kanal D Beyaz Show canlı yayına katılan Cumali Akgül, Acun Ilıcalı'nın canlı yayında kendisinin müracatını kabul etmesinin ardından çok büyük mutluluk yaşadığını açıkladı. 


Survivor 2018 için Ağrı'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül 


Hatırlanacağı üzere Ağrı'dan İstanbul'a 50 günde yürüyen Cumali Akgül, çok önemli bir başarıya imza atmıştı. Survivor katılmak için her yolu deneyen ve Acun Ilıcalı'ya bir türlü ulaşamayan Cumali Akgül'ün, son çare olarak sesini duyurmak ve yarışmaya katılmak amacıyla Ağrı'dan İstanbul'a, yaklaşık 50 günde yürüdü ve bu yürüyüşünü İstanbul'da tamamladı. 

ACUN ILICALI'DAN CANLI YAYINDA BÜYÜK JEST

29 Ekim Cuma günü Beyaz Show'a katılan Acun Ilıcalı canlı yayında Cumali Akgül'ün bu özverisini geri çevirmedi. Ilıcalı, "Bu arkadaşımız farklı bir yol izlemiş. Gerçekten Survivor'a o kadar fazla başvuru oluyor ki, bundan hem sevinç, diğer yandan da üzüntü duyuyorum. Çünkü başvurularını kabul edemediğimiz çok arkadaşımız oluyor. Bundan sonra tabi ki her yürüyeni almak gibi bir durumumuz olamaz ama Cumali arkadaşımız farklı bir şey yaptı ve onu Survivor 2018 Gönüllüler takımında şimdiden başarılar diliyorum." diyerek mutlu haberi canlı yayında verdi. 

Acun Ilıcalı Survivor'ın başladığı gündne bu yana ilk kez bir televizyon programında gelen bir başvuruyu kabul ederek yarışmacıyı Survivor takımına dahil etti. 

"HAYATIMDA İKİNCİ KEZ BU KADAR MUTLU OLDUM"

Acun Ilıcalı'nın kendisini Survivor'a almasının ardından yaşadığı mutluluğu anlatan Cumali Akgül, "Survivor için 50 gün yürüdüm. Çok enteresan şeyler yaşadım. Ben Survivor ruhunu yansıtan bir insanım ve Survivor'a aşığım Acun Ilıcalı'yı da çok seviyorum. O benim ağabeyim. Hayatında ikinci kez bu kadar mutlu olduğumu hatırlıyorum. İlk kez çocuğum oldunda bu kadar mutlu olmuştum. Şimdi de Acun Ilıcalı'nın müracatımı geri çevirmemesinden dolayı çok mutluyum ve teşekkür ediyorum." diye konuştu. 


 

Cumali Akgül kimdir?


32 yaşındaki Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendi yaşam tarzını yansıttığını bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti. Cumali Akgül Survivor 2018'e katılmak için çıktığı bu macerada verdiği mücadelenin karşılığını aldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2018 Gönüllüler takımına dahil edildi. 
 

Survivor 2018 ne zaman başlayacak?


Türkiye'nin en çok seyrilen Survivor 2018'de yeni sezon için şimdiden nefesler tutuldu. Kanalın sahibi Acun Ilıcalı 27 Ekim Cuma günü katıldığı Beyaz Show'da yeni sezon öncesi bazı bilgiler verildi. Henüz tarihin kesinleşmediği ve yarışmacıların resmi olarak açıklanmadığı Survivor 2018 hakkında konuşan Acun Ilıcalı, "Formatta bazı değişiklikler olacak. Onun dışında kadroda belli olan çok isim var ama şu anda açıklamıyoruz." dedi. Geçtiğimiz sezon önceki yıllara nazaran 1 ay erken başlayan program yarışma tarihine en uzun süren Survivor olarak geçmişti. Hatırlanacağ üzere Ogeday Girişken ile Adem Kılıççı'nın son 2'ye kaldığı finalde Survivor 2017 şampiyonu Ogedayt Girişken olmuştu. Tüm Aktüel haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.