comScore

Acun Ilıcalı: 'Türkiye'den 1 futbolcu daha alacağız'

29 Temmuz 2022, Cuma 17:58
Acun Ilıcalı: 'Türkiye'den 1 futbolcu daha alacağız'

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı yeni transferlerin imza töreninde yaptığı açıklamada Türkiye Ligi'nden bir futbolcu daha transfer edeceklerini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Hull City'de yeni transferlerin imza töreninde kulübün sahibi Acun Ilıcalı 3 transfer daha yapacaklarını ve bu transferlerden birinin Türkiye Ligi'nden olacağını söyledi. 

Acun Ilıcalı basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Türk futbolunda önemli yetenekler var. Bu avantajı kullanmak istiyoruz. Türkiye Ligi iyi seviye. Türkiye'deki yıldız oyuncular burada da yıldız olacak." ifadelerini kullandı. 
Hull City yeni sezonda transfer döneminde Allahyar, Doğukan Sinik, Ozan Tufan, Estupinan, Figueiredo, Seri, Tetteh ve Baxter'i kadrosuna kattı. 

ACUN ILICALI: "ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR"

Zamana ihtiyacımız var. Yeni transferlerimizin çoğu milli takımlarından geldi. Takım şu an hazır değil ama karamsar değiliz. Kalitemizi sahada göstereceğiz. Bundan eminimiz. Bu uzun bir yolculuk ve zamana ihtiyacımız var. 2-3 maç kaybetmeniz önemli değil. Bu uzun vadeli bir plan.  Taraftarlarımızın gurur duyacağı bir takım olacak. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!