comScore

Acun Ilıcalı hakkında kara para aklama ve silah kaçakçılığı iddiası! Flaş açıklama geldi

26 Mart 2018, Pazartesi 18:44

Acun Ilıcalı hakkında yolsuzluk ve silah kaçakçılığı iddiası gündemi bir anda meşgul etti. Acun Ilıcalı kara para mı aklıyor? sorusunu soran vatandaşların bu haberi okumasının söz konusu iddialar hakkında Acun Ilıcalı sosyal medyadan bir açıklamada bulundu. 

FutbolArena - TV8'in sahibi Acun Ilıcalı hakkında şok iddia! Acun Ilıcalı hakkında ABD'nin soruşturma yürüttüğü iddia edildi. Oda TV'nin Acun Ilıcalı haberi ne? Acun Ilıcalı kara para mı aklıyor? Bir anda sosyal medyada gündem olan Acun Ilıcalı haberleriyle ilgili tüm gelişmelere FutbolArena'dan ulaşabilirsiniz. 
 

Acun Ilıcalı yolsuzluk mu yapıyor?


TV8'in sahibi Acun Ilıcalı hakkında Oda TV son derece gündem yaratacak bir iddia ortaya attı. Söz konusu iddiaya göre, TV8'in sahibi Acun Ilıcalı hakkında Amerikalı avukatlar kara aklama ve silah kaçakçılığı suçlamalarını yöneltti ve bu sebeple soruşturlma başlatıldı. Söz konusu iddiaların devamında ise Acun'un özel uçağıyla sık sık Panama'ya gidip gelmesi ise silah kaçakçılığına delil olarak gösteriliyor. Söz konusu isimler Acun'un, Zarrab'la ilişkileri olduğu öne sürüldü. 

ACUN ILICALI'DAN AÇIKLAMA!
Acun Ilıcalı ise kendisine ait sosyal medya hesabından bu haberlerle ilgili olarak, "Yine iftiracı odatv'nin sürekli gittiğimi iddia ettiği panamaya da en son 5 yıl önce Survivor çekimi için gitmiştim.
Kaynağı belli olmayan, bu ahlaksızca iftiraları atan odatv hakkında gereken hukuki işlemi başlatmış bulunuyorum." diye konuştu. 
Acun Ilıcalı kimdir, kaç yaşında, nereli?

2005 yılında 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.2007-2008 yılları arası Uğur Dündar tarafından sunulan "Yoksa Rüya Mı?" adlı aktüel programın yapımcılığını üstlendi. Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler'i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı. Muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye'nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8'i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter'a yazmıştır. 2014 yılında tv8 kanalında gösterime giren Ütopya adlı bir yarışma programı başlattı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.