comScore

Acun Ilıcalı açıkladı: 'Üzgünüm. Survivor'da beni hayal kırıklığına uğrattı' (26 Mart 2018 Survivor Ekstra)

26 Mart 2018, Pazartesi 23:52

Acun Ilıcalı Survivor Ekstra programının canlı yayın konuğu oldu. Acun Ilıcalı'ya göre Survivor'da hayal kırıklığı yaratan yarışmacı kim? Survivor'ın reytingleri ne durumda? Turabi ve Adem kavgasında neler yaşandı? Acun Ilıcalı Survivor'da tüm merak edilen soruları Survivor Ekstra programında canlı olarak yayınladı. 

FutbolArena - Acun Ilıcalı Survivor hakkında neler söyledi? TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de bu sezon özellikle format değiştikten sonra izleyicilerin büyük bölümü takımlar arasında büyük bir dengesizlik olduğunu savunmuştu. Acun Ilıcalı'nın Survivor Ekstra programı canlı yayındaki önemli açıklamaları haberimizin devamında. Survivor 2018 yarışmacılarıyla ilgili Acun Ilıcalı'nın aktardıkları şu şekilde:
 

Acun Ilıcalı Survivor Ekstra programı yorumları (26 Mart 2018 Pazartesi)


Survivor'ın yeni bölümünde Ramazan Kalyoncu'nun elenmesinin ardından TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra programına konuk olan Acun Ilıcalı merak edilen soruları yanıtladı. 

En çok şaşırdığınız yarışmacı kim?
Tabi ki şöyle söyleyeyim. Şaşırdığımız çok yarışmacı oldu. En çok şaşırdığım yarışmacı İpek oldu. Çok güzel şeyler duymuştuk onun hakkında. İhsan ve Gökhan'dan gelen raporlarla hareket ettik. Elendiği için rahat konuşabiliyorum. Çünkü haftalarca testler yapılıyor ve testler sonucunda bu arkadaşlar çıktı. İpek'te büyük bir hayal kırıklığı yaşadık. Pırıl pırıl bir insan üstelik. Bir de insanları adadaki gibi tanımayacaksın. 


Survivor'da Ramazan Kalyoncu elendi


Acun Ilıcalı, Survivor'da adaya veda eden Ramzan Kalyoncu hakkında, "Ramazan'ın performansı kötü demiyorum ama daha iyisini bekliyorduk. Tabi rakibe de bakmak lazım. Turabi, Adem, Hilmicem, Murat, Ümit Karan. Gönüllüler takımının en büyük şanssızlığı All Star takımıyla mücadele etmek. O yüzden başarılı, başarısız olarak sabit bir yorum yapamıyorum." ifadelerini kullandı. 


Adem Turabi Survivor kavgası Acun ne dedi?


Acun Ilıcalı, Adem ile Turabi arasında yaşanan kavga hakkında ise, "Şiddetsel bir durum söz konusu değil. Hayatımız boyunca biz hiçbir şeyi gizlemedik. Adem Turabi kavgası minibüste oldu. Fiziksel bir şey olduğu zaman zaten yayınlanabilecek bölümü yayınladık. Pascal, Nihat. Semih, Zafer. Bunların bir kısmını yayınlayabildik ve televizyonda her şeyi yayınlayamıyoruz." dedi. 

ACUN ILICALI'DAN SURVİVOR HAKKINDA FLAŞ İTİRAF!

Acun Ilıcalı ise bu yıl Survivor'ın eski tadı verip vermediği konusunda ise samimi bir açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, "Yarışmanın başlarında çok üzülmüştüm. Takımlar arasında büyük bir dengesizlik oluştu. Ancak bu dengeyi sağladık. Tabi ki biz de bir şey hayal ediyoruz ve her zaman olmayabiliyor. Şu anda bence gayet iyi gidiyor ve inanılmaz bir heyecan var."ifadelerini kullandı. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.