comScore

Acun Ilıcalı'dan Survivor Tuğçe ile ilgili kurgu açıklaması

13 Şubat 2017, Pazartesi 17:24
Acun Ilıcalı'dan Survivor Tuğçe ile ilgili kurgu açıklaması

Survivor'da heyecan tüm hızıyla devam ederken 11 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelen bölümde kurgu yapıldığı iddiası sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Acun Ilıca, Survivor'da kurgu olduğu iddiasıyla ilgili Instagram hesabından açıklama yaptı.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle tkip edilen yarışma programı Survivor ile ilgili 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan bölümde kurgu iddiası ortaya atıldı. Gönüllüler arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe Melis'in tuttuğu düzenekteki topun hareket etmediği öne sürülmüştü. Acun Ilıcalı bu iddiayla ilgili Instagram'dan videolu açıklama yaptı.
 

Survivor 2017 Tuğçe'nin kazandığı bireysel dokunulmazlıkta kurgu iddiası


Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi Survivor 2017'de bu yıl da kurgu iddiası gündeme geldi. Gönüllüler takımının bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar ellerinde hilal şeklinde bir çubuğun üzerinde duran topları düşürmemeye çalışacak. Ancak ekşi sözlük'te ortaya atılan iddiada, sona kalan yarışmacılarından Tuğçe'nin oyunu kazandıktan sonra elindeki çubuğu aşağı yukarı hareket ettirmesine rağmen topun düşmemesi bunun bir kurgu olduğu, topun oraya yapıştırıldığı ve Tuğçe'nin kazanmasının önceden kurgulandığı iddialarını gündeme getirdi.


 

Acun Ilıcalı, Survivor'da Tuğçe'nin kazandığı oyunla ilgili ne dedi?


Survivor Tuğçe'nin bireysel dokunulmazlık oyununda kurgu yapıldığı iddiasının sosyal medyada geniş yankı uyandırmasının ardından programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı Instagram'dan bir açıklama yaptı. Tuğçe'nin kazandığı yarışın son anlarının videosunu sayfasından paylaşan Acun Ilıcalı, topun yere düştüğü görüntüleri net bir şekilde aktardı. Videonun altına not düşen Acun Ilıcalı, "Anlayan anladı :) Detaylı görüntüyü acunn.com'da izleyebilirsiniz." dedi.
Acun Ilıcalı'nın Instagram'dan paylaştığı Survivor Tuğçe videosu için tıklayın!

 

Survivor Tuğçe Melis Demir kimdir, kaç yaşında, kilosu, boyu?

 

Survivor Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi ve milli takım sporcusu. 1994 İzmir doğumlu olan Tuğçe, eğitim hayatını İzmir'de gördü. Eğitimi sırasında spora da ilgi duyan Tuğçe Melis Demir, buz hokeyine merak saldı. Milli takıma kadar yükselen Tuğçe 1,69 boyunda ve 62 kilo. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"