comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Acun Ilıcalı Survivor 2017 haberleri - İlhan Mansız ve Furkan Kızılay zirvede

26 Ocak 2017, Perşembe 13:10
Acun Ilıcalı Survivor 2017 haberleri - İlhan Mansız ve Furkan Kızılay zirvede

Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi günü itibariyle başlarken, ilk hafta Survivor 2017'ye veda eden isim de belli oldu. Öte yandan ilk haftanın ardından Survivor 2017'de en çok konuşulan ve haklarında haber yapılan isimlerin başında İlhan Mansız ile Furkan Kızılay geldi. Survivor 2017 haberleri, İlhan Mansız ve Furkan Kızılay'ın Survivor'da neler yaşadığına dair gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Yayınlandığı ilk sezondan bu yana Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yarışması olan ve bu yıl on birincisi düzenlenen Acun Ilıcalı'nın sıra dışı  yarışma programı “Survıvor 2017” izleyici ile buluşurken, Google tarafından açıklanan verilere göre internette en fazla aranan bu sezonki yarışmacıların listesi de belli oldu.
 

Survivor 2017 hangi günler saat kaçta yayınlanıyor? - Survivor haberleri


Acun Ilıcalı'nın düzenlediği ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı olan Survivor 2017'de bu sezon birbirinden önemli isimler ve milli sporcular yer alırken, bu sezon Acun Ilıcalı'nın getirdiği yeni kurallar eşliğinde şimdiden yarışmalar oldukça çekişmeli başladı. 

Survivor 2017 bu sezon 21 Ocak Cumartesi tarihi itibariyle TV8'de yayınlanırken, geçtiğimiz sezon olduğu gibi ilk aylarda haftada sadece 3 gün yayınlanıyor. İlerleyen dönemlerde yarışmanın yayınlandığı gün sayısı 6'ya çıkarken, Ocak ayrı itibariyle her Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günleri saat 20:00 itibariyle TV 8 ekranlarında. 
 

Survivor 2017 İlhan Mansız haberleri


Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü itibariyle TV8'de başlaken şimdiden en çok konuşulan yarışmacılar da belli oldu.  Google tarafından açıklanan verilere göre internette en fazla aranan bu sezonki yarışmacıların listesi de belli oldu. Listeye göre Google'da en çok aranan yarışmacı ‘Ünlüler' takımından İlhan Mansız olurken, eski milli futbolcuyu ‘Çocuklar Duymasın' dizisinden “Havuç” olarak tanıdığımız  oyuncu Furkan Kızılay takip etti. En çok aranan üçüncü yarışmacı ise ‘Gönüllüler' takımında yer alan Eser West oldu. 
MEDYADA EN ÇOK İLHAN MANSIZ YER ALIYOR

Medya Takip Ajansı Interpress'in “Survıvor 2017” yarışmasına katılan yarışmacıların medyada çıkan haberleri ile ilgili araştırmasına göre Ünlüler takımından İlhan Mansız hakkında yılbaşından bu yana televizyon, yazılı basın ve internette toplam 972 haber çıktığı belirlendi.


İlhan Mansız dışında en çok konuşulan Furkan Kızılay ile ilgili ise 868 haber yer aldı. Öte yandan Gönüllüler takımında mücadele eden Eser West ile alakalı da yazılı medyada 842 haber yansıdığı belirlendi. 

DAHA İLK BÖLÜMDE OLAY OLDU

Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi günü yayınlanan ilk bölümünde İlhan Mansız gündeme oturdu. Beşiktaş ve milli takımından unutulmaz futbolcularından İlhan Mansız ile Gönüllüler takımının yarışmacısı Erdi arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Oyun sırasında İlhan Mansız yarışırken kenardan "Yanlış yapıyor." diyenlere 41 yaşındaki eski futbolcusu galibiyet sonrası "Sus işareti yaparken," oyunun bitiminde Gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi ise "İlhan Mansız'a bile psikolojik baskı yapabiliyorsam bu benim özel yeteneğim" dedi. Oyun sırasında da İlhan Mansız'ın Senegal'e attığı golü hatırlatan Erdi'nin sözleri karşısında eski futbolcu ise pek oralı olmadı. 

 

Survivor 2017 Ünlüler - Gönüllüler yarışmacıları


Survivor 2017'de bu sezon birçok milli sporcunun yer aldığı Ünlüler ve Gönüllüler takımlarında İlhan Mansız, Furkan Kızılay ve Eser West dışında en fazla konuşulan ve haklarında haber yapılan yarışmacılar da belli oldu. Buna göre,  sırasıyla şarkıcı Tarık Mengüç, milli atlet Sema Apak, milli boksör Adem Kılıççı, sunucu Berna Öztürk, Gönüllüler takımından Ogeday Girişken, oyuncu Seda Demir, milli koşucu Pınar Saka ve rekortmen dalışçı Şahika Ercümen olarak belirlendi.


Survivor 2017 İlhan Mansız - Çılgın Sedat kavgası


24 Ocak Salı günü Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan ödül oyununda ilk turu gönüllüler kazanırken, ikinci turu ise ünlüler farklı kazandı ve yarışma final turuna kaldı. Final turu başlamadan önce ünlüler takımında oyuncu eşleşmeleri hakkında karar verilirken İlhan Mansız ile Sedat arasında tartışma yaşandı.

Sedat'ın şov yaptığını söyleyen İlhan Mansız, "Belirlenmiş bir karar var. Sen şu anda şov yapıyorsun. Şov yapmayı bırak." şeklindeki sözlerine kızan Sedat, "Bana şov yapma diyemezsin." dedi ve ikili arasında gergin anlar yaşandı. İlhan Mansız daha sonra birebir konuştuğu Sedat'a "Beni dinle. Dinlemiyorsan o zaman git." diye çıkışırken, Sedat ise "Beni itemezsin. Bana bağırma ve düzgün konuş." şeklinde sitemde bulundu.


Survivor 2017 Gönüllüler takımında elenen Fulya Şahin kimdir?


Survivor 2017 ilk vedası geçtiğimiz Salı günü 24 Ocak Salı günü itibariyle gönüllüler takımında yaşandı. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllülerde Erdi, Berna, Fulya ve Eser West eleme adayları oldu. Salı günü yayınlanan konseyde sms sonuçları itibariyle en az oyu alan Fulya Şahin adaya ilk veda eden isim oldu. 30 Ekim 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Fulya Şahin, Trakya Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu'nda (BESYO) eğitimini gerçekleştirdi. Futbol antrenörlüğü, Hentbol kaleciliği ve atletizm gibi alanlarda kendisini yetkin olarak tanımlayan Şahin, Survivor yarışmasına katılan iddialı isimlerden birisi olduğunu ifade etmişti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"