comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aboubakar için FLAŞ iddia! Devre arasında

03 Ekim 2016, Pazartesi 10:25
Aboubakar için FLAŞ iddia! Devre arasında

Beşiktaş'ta Vincent Aboubakar'ın performansının bu şekilde gitmesi halinde devre arasında yolların ayrılabileceği ifade edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın büyük umutlarla transfer ettiği ancak şu ana kadar beklediği verimi alamadığı için eleştirine Vincent Aboubakar için gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Porto'dan kiralanan golcünün performansının artmaması halinde devre arasında yolların ayrılacağı iddia edildi.

ABOUBAKAR İÇİN AYRILIK İDDİASI
Takvim'in haberine göre; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Şenol Güneş ile Vincent Aboubakar konusunda durum değerlendirmesi yaptığı ortaya çıktı.

Vincent Aboubakar'ın performansının böyle devam etmesi durumunda devre arasında yolların ayrılabileceği gelen bilgiler arasında.

BEŞİKTAŞ'TAN YALANLAMA GELDİ

Siyah beyazlı kulüp, bu haberin ardından resmi internet sitesinden açıklamal yaparak iddiaları yalanladı. İşte Beşiktaş'ın açıklaması:

"Kulübümüzün 2016-17 sezonu sonuna kadar kiralık olarak sözleşmeli futbolcusu olan Vincent Aboubakar hakkında, Takvim gazetesinde yer alan iddialar asılsızdır.

Başkanımız Fikret Orman ile Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in Aboubakar için görüşme yaptığı ve devre arasında gönderilebileceği iddiaları da gerçeklerden uzaktır. 

Böyle bir görüşme olmadığı gibi, geleceğe yönelik büyük umutlarla transfer ettiğimiz Aboubakar'ın kulübümüze önemli katkılar yapacağı konusunda inancımız tamdır. 

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.