comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aboubakar, Beşiktaş'a ve taraftara hayran kaldı

05 Eylül 2016, Pazartesi 07:29
Aboubakar, Beşiktaş'a ve taraftara hayran kaldı

Beşiktaş'ın yeni golcüsü Aboubakar, takıma, Vodafone Arena'ya ve en önemlisi siyah beyazlı taraftarlara hayran kaldı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Porto'dan 10 milyon euro satın alma opsiyonuyla birlikte kiralık olarak kadrosuna kattığı Aboubakar, Gaziantepspor ile oynanan hazırlık maçında Vodafone Arena'ya ve Beşiktaş taraftarına hayran kaldığı ortaya çıktı. 

Milliyet'in haberine göre; Gaziantepspor ile oynanan hazırlık maçında 1 gol atan Aboubakar'ın, karşılaşma sonrası "Bu taraftar tam benim istediğim gibi. İyi ki Beşiktaş'a gelmişim." dediği kaydedildi. Öte yandan takım arkadaşları Kamerunlu golcüye ise "Bu daha bir şey değil. Sen ligde bu stadı görü." 
"İYİ Kİ BEŞİKTAŞ'A GELMİŞİM"

Şenol Güneş'in kendisinden istediğini anlamaya çalıştığını ve zaman geçtikçe Beşiktaş'a hızlı bir şekilde uyum sağlamaya çalışacağını belirten Aboubakar, "Doğru yere gelmişim. İyi ki Beşiktaş'a gelmişim. Kaliteli bir takım. Çok klas oyuncular var. Eğer hazırlık maçında bile bu kadar seviniyorsak, takım olma yolunda doğru işler yapıyoruz demektir. Bu statta gol atarak tribünleri sevindirmek, bu taraftarı mutlu etmek benim en çok istediğim şey. Bazı oyuncular vardır ateşli taraftarlar karşısında çok daha iyi oynar. Ben de, Beşiktaş taraftarı gibi ateşli taraftarlar karşısında çok daha fazla motive oluyorum" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.