comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'dan başkanlık açıklaması

12 Ekim 2016, Çarşamba 10:32
Abdurrahim Albayrak'dan başkanlık açıklaması

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, yeniden sarı kırmızılı kulüpte görev almak istediğini söyledi.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden taraftarların sevgilisi olan Abdurrahim Albayrak yeniden görev almakla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Albayrak, "Galatasaray için hayırlısı ile Allah bana başkanlık nasip eder. Bunu genel kurul üyelerimiz, duayen isimlerimiz, büyüklerimiz bilir" dedi.
"YARIM KALAN İŞLERİM VAR"

ALEM FM'e konuk olan Abdurrahim Albayrak, "Ben bir Galatasaray aşığıyım. Galatasaray sevdalısıyım. Bir insan susuz yaşayabilir. Ben susuz durabilirim ama Galatasaray'sız yaşamam mümkün değil.. Ben Galatasaray'a hizmet borcumu ödemiş değilim. Galatasaray'da yarım bıraktığım işler var. Galatasaray'a borcum var ve ödeyeceğim.

Ben Galatasaray'a başka aşığım. Bunu yaşamak lazım. İnşallah benim ve Galatasaray için hayırlısı ile Allah bana başkanlık nasip eder. Bunu genel kurul üyelerimiz, duayen isimlerimiz, büyüklerimiz bilir. Galatasaray için hayırlı ne ise onu nasip etsin" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.