comScore

FutbolArena TV

Abdullah Avcı: 'Rakibin güçlü ve güçsüz yanlarına çalışıyoruz'

16 Mart 2017, Perşembe 15:28

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Sadece bu hafta itibariyle odaklandığımız Karabük maçı var. Rakibin güçlü ve güçsüz yanlarına çalışıyoruz. Umarım bunun hafta sonu itibariyle karşılığını alırız" dedi. 

Süper Lig'in 25. haftasında pazar günü Karabükspor ile evinde oynayacak olan Medipol Başakşehir'de hazırlıklar sürüyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı, bugün yapılan idman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Umarım karşılığını alırız"
Genç çalıştırıcı, morallerinin iyi ve enerjilerinin yüksek olduğunu ifade ederek, "Öncelikle Konyaspor müsabakasının skorundan çok beni memnun eden, saha içerisindeki aklımız, sabrımız ve oyun kalitemizdi. Bununla beraber bu skoru almak öz güven açısından, kazanma alışkanlığını yakalamak açısından önemliydi. Son 3 haftada, bu önemli. Her maç zor. Antrenman temposu ve enerjisi yüksek bir şekilde haftaya başladık. Sadece bu hafta itibariyle odaklandığımız Karabük maçı. Rakibin güçlü ve güçsüz yanlarına çalışıyoruz. Umarım bunun hafta sonu itibariyle karşılığını alırız" diye konuştu.

Medipol Başakşehir Videoları