comScore

FutbolArena TV

Abdullah Avcı: "Oğuzhan Özyakup ile ilgili bir tasarrufumuz olmadı"

27 Kasım 2019, Çarşamba 16:55

UEFA Avrupa Ligi'nde Slovan Bratislava ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı basın toplantısı düzenledi. Siyah beyazlılarda bu akşam yapılacak son idman öncesinde basın mensuplarının karşısına çıkan Abdullah Avcı, Bratislava karşısında oynatmayacağı isimleri de açıkladı. 
yapmamız gerekiyor."

"ATIBA, BURAK, RUIZ OLMAYACAK"

"Atiba ve Ruiz, cuma gününe kadar bizimle çalışamayacak. Douglas ve Dorukhan sakat. Lens cezalı. Burak da benim korumamda. Utku şu anda oynayacak durumda değil, yarın maça Karius ile başlayacağız."

"YARIN 3 PUAN ALMAK İSTİYORUZ"

"İlk 3 maçta 9 puan da alabilirdik. Bugün geldiğimiz nokta Beşiktaş formasının hiç alışık olmadığı bir yer. Yarın oynayacağımız maçı Beşiktaş adına ve ülke puanına katkı sağlamak için kazanmak istiyoruz. Umarım yarın 3 puanla tanışacağımız bir maç bizi bekler. Ligde sürdürdüğümüz olumlu bir gidişat söz konusu. Bu gidişatın oynayacağımız karşılaşmaya olumlu yansıyacağını düşünüyorum."

"OĞUZHAN ÖNEMLİ BİR FUTBOLCU"

"Altyapıdan gelen 7-8 oyuncu sürekli bizimle birlikte. Gençlerle ilgili düşüncelerim hep olumlu. Son antrenmandan sonra maçla ilgili kararı vereceğiz. Buna göre kadro planlamasını yapacağız. Oğuzhan önemli bir futbolcu. İyi de çalışıyor. Performansının artarak gideceğini düşünüyorum. Oğuzhan gibi oyuncuyu dışarıda bulmak çok zor. Oğuzhan benim inandığım bir oyuncu. Onunla ilgili hiçbir zaman tasarrufum olmadı."

Beşiktaş Videoları