comScore

FutbolArena TV

Abdullah Avcı: "Hiç kimsenin aile ve annesi bu küfürleri hak etmiyor"

06 Kasım 2021, Cumartesi 23:48

Beşiktaş, Süper Lig'in 12. haftasında ağırladığı ezeli rakibi Trabzonspor'a 2-1 mağlup oldu. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş galibiyetinin ardından konuştu.

"BURADA KAZANMAK KOLAY DEĞİL"
"Geçen sene de kazandık. Seyircisizdi. Seyircili burada kazanmak kolay değil. O baskıyı hissettiriyorlar. Bunu nasıl kıracağımızı çalışmıştık. Zaman zaman iyi kırdık. Zaman zaman 6-7'li baskı yaptıklarında arkada fırsat oluyor, bunu kullanmaya çalıştık."

"DAHA HİÇBİR ŞEY KAZANMADIK"

"Önemli bir galibiyet. Harika bir galibiyet ama sadece 3 puan kazandık. Daha hiçbir şey kazanmadık. Eksiklerimiz var, gelişmekte olan bir takımız. Şampiyonluk kazanmadık. Daha çok maç var."

"BEŞİKTAŞ YARIŞIN İŞİNDE OLACAKTIR, SÖYLEDİ DERSİNİZ"

"Beşiktaş yine yarışın içinde olacaktır. Bugün, söyledi dersiniz. Beşiktaş bu ülkenin çok önemli, en eski takımı. Onlara da ligde ve Avrupa kupalarında başarılar diliyorum."

AVCI'DAN BEŞİKTAŞ TARAFTARINA SERZENİŞ

"Ne Uğurcan'ın annesi, ne benim annem, bunları söyleyenlerin annesi de hak etmiyor. Bir anlık duygular. Ben Beşiktaş'ın tarihi, Hakkı, Süleyman Seba'sı. Tanıştım. Büyük saygım var. Anlık duygular. Ne kadar az olursa iyi. Bugün dosya kapanacak, yarın başka maç."

Trabzonspor Videoları