comScore

FutbolArena TV

Abdullah Avcı: "Bugün duran topları iyi kullanamadık"

19 Ocak 2020, Pazar 23:01

Beşiktaş, Süper Lig 18. haftasında sahasında Sivasspor'a 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu. 
 
Beşiktaş 1-2 Sivasspor Abdullah Avcı'nın maç sonu açıklamaları

"AKILLA DUYGUYU KARIŞTIRDIK"

Akılla duyguyu karıştırdığımız bir oyun oldu. İkinci yarının ikinci maçını lidere karşı oynadık. İçeride kazanma isteği, arzusu, bazen duyguların aklın önüne geçmesine neden oluyor.  Sivasspor ligin en iyi şiddetli koşu yapan ve beraber hareket eden takımı. Bunu biliyorduk. Bu takıma karşı sürekli direkt toplar atıp seken topları atamazsanız, geriye koşmak zorunda kalırsınız. Bu oyun bunu kaldırmaz."
YARIŞ DEVAM EDİYOR"

İkinci yarı biraz daha aklımızı koymaya çalıştık ama sürekli geçtikçe kaotik bir oyun oluştu. Kazanma isteği, arzusu ve seyircinin biraz daha sonuç alma isteği oyun aklmıızı dışarıda bıraktı. Rakip kazandı tebrik ediyorum. Beşiktaş taraftarlarından özür dileriz. Yarış devam ediyor ve devam edeceğiz. 

Burak Yılmaz'ın penaltı beklediği pozisyonla ilgili konuşan Abdullah Avcı, "Penaltı verilebilirdi. VAR'a da gidilebilirdi ama VAR'a gidilmedi." dedi. 

Beşiktaş Videoları