comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı: 'Fenerbahçe için söylenenlere katılmıyorum'

19 Ocak 2017, Perşembe 22:45
Abdullah Avcı: 'Fenerbahçe için söylenenlere katılmıyorum'

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe maçı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktör Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe maçı dışında Ziraat Türkiye Kupası'nda bir sonraki muhtemel rakibi Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu. 

ABDULLAH AVCI'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI
"Bu yola çıkmışken bir yerde karşılaşacaksın. Bence bu zamanda olması güzel. Kendi sahamızda oynayacağız. Tek maç! Kupa da bizim hedeflerimizden biri. En iyi şekilde bitirmek isteyeceğiz. Bakalım bekleyeceğiz."

FENERBAHÇE MAÇI HAKKINDA

"Fenerbahçe açısından varım, yokum kısmına katılmıyorum. Daha 17 maç var! Ligin ikinci yarısının başında Fenerbahçe gibi büyük bir camia için bu şekilde yarıştan kopacağını sanmıyorum. Biz kendimiz dersimize çalıştık. Pazar günü bence güzel ve keyifli bir müsabaka olacak. Umarım özellikle oyun sürekliliğini yukarıda bulundurup devam ettiririz"

VİDEO HAKEM YORUMU

"Futbolun gittiği noktada, teknolojinin her şeyin içinde girdiği yerde bir taraftan işin doğası bozulacak. Ancak endüstriyel futbolda dünyanın her yerinde deneniyor. Bizde de denenecektir. FIFA ve UEFA bir yerde kararını verecektir. Tabi tekmoloji açısından futbolda da oraya doğru gidiyoruz."

"YENİ TRANSFERLER FİZİK OLARAK HAZIR"

"Yeni transferler fizik olarak hazır. Maç eksikleri var. İrfan ve Egemen daha önce katılmışlardı. Junior, İspanya kampından geldi. Fizik olarak hazır! Ortalamada sezon boyunca 50 maç oynayacağız. Kadro kalitesinde rekabeti yükseltmek zorundasınız."

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)