comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı: "Atiker Konyaspor saygı duyulacak bir takım"

13 Ekim 2016, Perşembe 13:27
Abdullah Avcı:

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Atiker Konyaspor maçı öncesi konuştu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı kazanma alışkanlıklarını sürdürmeleri gerektiğini söyledi.

Hafta sonunda Atiker Konyaspor ile karşılaşacak olan İstanbul ekibinde Avcı açıklamalarda bulundu.
Başarılı çalıştırıcı, "Her geçen sezon oyun kalitesinin arttığı, tamamen sahanın içiyle ilgilenen bir kulübüz. Adım adım büyümekten hep bahsediyorum. Liderlik bugün olabilir, yarın olmayabilir. Bizim amacımız bu yarışın içinde olabilmektir. Şu an itibariyle 6 hafta geride kaldı. En çok gol atan, en az gol yiyen ve en fazla yerli oyuncu oynatan takımız. Bunlar önemli rakamlar, bunları geliştirmek istiyoruz. Bu bizi nereye taşıyacak, şu an bilemem. İlk yarıyı bir görelim bakalım, ondan sonra bu planlamanın üzerinden şampiyonluğu konuşmak daha doğru olacaktır" ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor'un saygı duyulacak bir rakip olduğuna değinen Avcı, "Atiker Konyaspor planı ve düzeni olan zor bir takım. Sahada iki tane doğru planı olan takım karşılaşacak. Umarım bunun karşılığını alırız. Taktik ve stratejinin ön plana çıkacağı bir mücadele olacak. Kazanma alışkanlığına devam etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.