comScore

Karabükspor Karabükspor

Abdou Razack Traore, Beşiktaş maçında oynayabilecek mi?

08 Şubat 2017, Çarşamba 19:29
Abdou Razack Traore, Beşiktaş maçında oynayabilecek mi?

Karabükspor'un Burkina Fasolu yıldızı Abdou Razack Traore, Beşiktaş maçına yetişemiyor.

FutbolArena - Süper Lig'de Cuma günü Beşiktaş ile karşılaşacak olan Karabükspor'da yıldız oyuncu Abdou Razack Traore maça yetişemiyor.

Son olarak 4 Şubat Cumartesi günü Gana ile Burkina Faso arasında oynanan maçta yedek kulübesinde bulunan Traore, 10 Şubat Cuma günü oynanacak olan maça yetişemedi. Traore'nin 11 Şubat Cumartesi günü Karabük'e geleceği açıklandı. Yıldız futbolcu bu sezon attığı 7 golle Karabükspor'un gol yollarındaki en etkili silahı durumundaydı. 
"TRAORE YERİNE OYNAYACAK ARKADAŞLARIMIZ DA ONU ARATMAYACAK"

Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Sakat oyuncularımız aramıza döndü. Takımda Traore dışında eksik olmayacak. Afrika Uluslar Kupası'nda ülkesi adına mücadele eden Traore, Beşiktaş maçına yetişemeyecek. Kendisi Cumartesi günü Karabük'te olabilecek. Onun yerine oynayacak arkadaşlarımız da en az onun kadar başarılı olacaktır." şeklinde konuştu.

"İÇ SAHADA DAHA İYİ OYNUYORUZ"

Gül iç sahada ağırlayacağı rakiplerinden puan veya puanlar hedeflerini de açıklarken şu sözleri kullandı, "Beşiktaş iyi bir ekip, ligin lideri. Kolay maç olmayacak. Sahasında iyi oynayan bir ekibiz. Bu avantajımızı da kullanarak puan yada puanlar almayı hedefledik."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"