comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Abdülkerim Durmaz, Bursaspor yenilgisi sonrası çıldırdı

12 Eylül 2016, Pazartesi 01:01
Abdülkerim Durmaz, Bursaspor yenilgisi sonrası çıldırdı

Eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe'nin Bursaspor'a kaybettiği maçın ardından çok sinirlendi. 

FutbolArena - Eski Fenerbahçeli futbolcu ve şu anda Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe'nin, Bursaspor'a kaybetmesinin ardından canlı yayında çileden çıktı. 

"SUÇLU AZİZ YILDIRIM."
Fenerbahçeli futbolcuları eleştiren Abdülkerim Durmaz, sorunun temelinde ise Aziz Yıldırım'ın olduğunu söyledi. Durmaz, "Teknik Direktör tercihlerinde Ersun Yanal'dan sonra Aziz Yıldırım hep hata yaptı. Advocaat'ta da iş yok. Yahu Hollanda'ya gidiyor 1 hafta. CD almış yanına. Ne CD'si kardeşim? CD ile mi oluyor bu işler? Yalancı bunlar! Sahtekar. Şener'in Hırvatistan maçı performansını görüp de bu hoca hala Van der Wiel'i oynatıyorsa onun antrenörlüğü hikayedir.." dedi. 

"ALLAH BELASINI VERSİN."

Abdülkerim Durmaz, 11 Eylül Pazar akşamı yayınlanan programın ilerleyen saatlerinde ise çileden çıktı. Futbolcuları da ağır dille eleştiren Durmaz, "Bunlar haftaya Kasımpaşa'yı da yenemez. Ruh yok! Ruh gitmiş. Bir de bunlara mutsuz diyor? Ya Fenerbahçe'de oynayıp da mutsuz olan oyuncuların Allah belasını verdin. Bu takımı bu hale getirenlerin de Allah belasını versin!" dedi. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.