comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aatif Chahechouhe'nun Trabzonspor'a transferinde son dakika gelişmesi

08 Ocak 2017, Pazar 14:57
Aatif Chahechouhe'nun Trabzonspor'a transferinde son dakika gelişmesi

Fenerbahçe'nin rest çektiği ve Trabzonspor'un istediği Aatif Chahechouhe'nun transferinde yaşanan sıcak gelişmeleri sizler için derledik. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin resti sonrası Aatıf Aatif Chahechouhe Trabzonspor'la masaya oturdu.


Aatif Chahechouhe Trabzonspor'a mı gidiyor?

 

Transfer gündeminin en önemli başlıklarından biri Aatıf - Mehmet Ekici takası. Fenerbahçe ve Trabzonspor bu transferler konusunda anlaştı. Mehmet Ekici, Fenerbahçe'ye tamam dedi ama Aatıf'ın Trabzonspor'a gitme konusundaki tavrı transferi zora sokmuştu.

Trabzonspor'la yaptığı ilk görüşmede transfere sıcak bakan Aatıf, daha sonra tavır değişti. Aatıf'ın bu tavrı sonrası Fenerbahçe, Faslı oyuncuya, ya Trabzonspor'a gidersin ya da kadro dışında kalırsın diyerek rest çekti.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine Aatıf- Mehemt Ekici takası zora girmişti ama Trabzonspor'un Aatıf konusundaki isteği sonrası Faslı oyuncu, Trabzonspor'la menajeriyle birlikte görüşmelere başladı.

TRABZON'DA AATİF TEPKİSİ

Sarı Lacivertli yöneticiler bu oyuncuyu ikinci yarı hazırlık kampına götürmezken, Bordo Mavililer'de de özellikle Aatif'in gönülsüzlüğü eleştiri topluyor.

Faslı futbolcunun geçmişte Trabzonspor ile Sivasspor arasında yaşanan olaylar nedeniyle rahatsız olduğu bu nedenle Trabzon'a gelmeye sıcak bakmadığı öne sürüldü.

Sosyal medyada görüş bildiren Trabzonspor taraftarları ise Bordo Mavili formayı giymek istemeyen bir oyuncuyu zorla transfer etmenin doğru olmadığı yönünde görüş bildirmeye başladılar.

Ekici – Aatif takası kilitlenirken, her iki yönetimin çabalarının sonuç verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

 


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)