comScore

A Milli Takımı'nın Eskişehir programı belli oldu

04 Ekim 2017, Çarşamba 21:36
A Milli Takımı'nın Eskişehir programı belli oldu

A Milli Takım kafilesi, yarın saat 11.00'de özel uçakla Antalya'dan Eskişehir'e geçecek.

FutbolArena - A Milli Takımı, Antalya kampını tamamladı. 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde 6 Ekim Cuma günü Eskişehir'de İzlanda'yı konuk edecek A Milli Takımı, Antalya kampındaki hazırlıklarını bu akşam basına kapalı olarak yapılan antrenmanla tamamladı.
 

İzlanda maçı öncesi Türkiye'de son durum


Futbolcuların son derece motive ve hırslı gözüktüğü idmanın son bölümlerinde yapılan şut çalışması neşeli anlara sahne oldu. Antrenmanı TFF Başkanvekili Ali Dürüst ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş da izledi.

A Milli Takım kafilesi, yarın saat 11.00'de özel uçakla Antalya'dan Eskişehir'e geçecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve aday kadrodan bir futbolcu, saat 18.15'te Eskişehir Yeni Stadyum'da düzenlenecek basın toplantısına katılacak.
Bu toplantının ardından A Milli Takımı, stadyumda saat 18.45'te İzlanda maçının son provasını yapacak.

İZLANDA MİLLİ TAKIMI, TÜRKİYE'YE GELDİ

2018 Dünya Kupası Grup Eleme maçında Türkiye ile karşılaşacak olan İzlanda Milli Takımı Türkiye'ye geldi. 

Özel bir uçakla 21.00'da Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'na iniş yapan İzlanda Milli Takımı Cuma günü 21.45'te A Milli Takım ile karşılaşacak. 33 bin kişilik Eskişehir Yeni Stadyumu'nda yapılacak karşılaşma için milliler ise Antalya'dan Cuma günü Eskişehir'e gelecek.

Öte yandan İzlanda konvoy halinde havalimanından konaklayacağı otele geçiş yaptı.

Ay-yıldızlı ekibimizde yaşanan son dakika gelişmelerini takip etmek için Milli Takım Haberleri özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"