comScore

A Milli Takım'ı Tayfur Havutçu mu yönetecek? Şenol Güneş ne zaman milli takıma geçecek?

11 Şubat 2019, Pazartesi 19:05
A Milli Takım'ı Tayfur Havutçu mu yönetecek? Şenol Güneş ne zaman milli takıma geçecek?

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü kim olacak? Mircea Lucescu ile yolların ayrılmasının ardından Tayfur Havutçu ve Şenol Güneş hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

FutbolArena - Türkiye Futbol Fedrasyonu, A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu ile yolların ayrıldığını resmen açıkladı. Türkiye'nin yeni teknik direktörü merak konusu olurken, Tayfur Havutçu ve Beşiktaş patronu Şenol Güneş için yeni iddialar ortaya atıldı. A Milli Takım'ı Tayfur Havutçu mu yönetecek? Şenol Güneş ne zaman milli takıma geçecek? Detaylar bu haberde.
 

Milli takım teknik direktörü Tayfur Havutçu mu oldu?


İHA'nın haberine göre A Milli Takım'da sezon sonuna kadar Teknik Direktörülük görevinde Tayfur Havutçu yer alacak. Havutçu'nun ardından Şenol Güneş'in milli takımın başına gelmesi bekleniyor. 

Federasyonun resmi açıklamasında "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile bugün yapmış olduğu toplantının ardından Rumen teknik adamın sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesi konusunda kendisiyle anlaşma sağladı." denildi.
ŞENOL GÜNEŞ MİLLİ TAKIM İLE ANLAŞTI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Şenol güneş, geçtiğimiz perşembe günü Mercure Hotel'de bir araya gelerek anlaşma sağladı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takımla anlaştı. Tecrübeli teknik adam, sezon sonuna kadar hem Beşiktaş'ı hem Milli Takımı çalıştıracak.
 

Şenol Güneş milli takımın başına ne zaman geçecek?


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in sezon sonuna kadar siyah beyazlı takıma konstantre olacağı ve ardından görevi Tayfur Havutçu'dan devralacağı öne sürülüyor. Lucescu'nun yardımcılığını üstlenen Tayfur Havutçu, Rumen teknik adamın gönderilmesiyle geçiçi olarak göreve getirildi. Havutçu'nun sezon sonuna kadar milli takımın kadrolarını açıklayıp, takımın başında sahaya çıkacağı ifade ediliyor.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (21 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.