comScore

A Milli Takım'da Cenk Tosun, Selçuk İnan ve Hakan Çalhanoğlu sevinci

21 Mart 2018, Çarşamba 23:01
A Milli Takım'da Cenk Tosun, Selçuk İnan ve Hakan Çalhanoğlu sevinci

Sakatlıklarını atlatan Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun ve Selçuk İnan, A Milli Takımı'nın bugünkü İrlanda Cumhuriyeti hazırlıklarında takımla birlikte çalıştı.

FutbolArena - Türkiye A Milli Futbol Takımı, İrlanda Cumhuriyeti ile 23 Mart Cuma günü Antalya'da oynayacağı özel maçın hazırlıklarına TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti. Teknik direktör Mircea Lucescu yönetiminde 18.30'da yapılan antrenman ısınma hareketeriyle başladı, dar alan oyunları ve tam sahada taktik çalışma ile devam etti. İdman, açma germe egzersizleriyle son buldu.
 

Cenk Tosun ve Selçuk İnan'ın sakatlığında son durum


DHA'nın haberine göre dün yapılan antrenmanda düz koşu yapan oyuncular Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun ve Selçuk İnan da bu akşam takımla birlikte çalıştı. Sol dizinde zorlanma olan Mahmut Tekdemir ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.
A Milli Takım kafilesi, yarın saat 11.00'de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Antalya'ya hareket edecek. A Milliler maçın oynanacağı Antalya Stadyumu'nda saat 19.30'da basına açık olarak yapacağı antrenmanla İrlanda Cumhuriyeti karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayacak. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve bir milli futbolcu da, aynı gün Antalya Stadyumu'nda saat 19.00'da bir basın toplantısı düzenleyecek.
A Milli Futbol Takımımız ile ilgili son gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!