comScore

A Milli Futbol Takımı, İstanbul'da toplandı

19 Mart 2018, Pazartesi 23:19
A Milli Futbol Takımı, İstanbul'da toplandı

Mircea Lucescu'nun açıkladığı milli takım aday kadromuz, Türkiye Futbol Federasyonunun Riva'daki tesislerinde bir araya geldi.

FutbolArena - A Milli Futbol Takımı, Antalya'da 23 Mart Cuma günü İrlanda Cumhuriyeti ve 27 Mart Salı günü deplasmanda Karadağ ile oynayacağı özel maçlar için İstanbul'da toplanarak ilk çalışmasını yaptı.
 

İrlanda Cumhuriyeti ve Karadağ maçları öncesi A Milli Futbol Takımı'nda son durum


Türkiye Futbol Federasyonunun Riva'daki tesislerinde bir araya gelen millilerin, teknik direktör Mircea Lucescu yönetiminde ilk antrenmanını gerçekleştirdiği belirtildi.

Aday kadroda bulunan ve dün kulüplerinin maçında forma giyen futbolcuların, günü yenilenme çalışmasıyla tamamladığı, diğer oyuncuların ise antrenmanda dar alan oyunları üzerinde durduğu kaydedildi. Milli takım, hazırlıklarını yarın Riva'daki tesislerde yapacağı antrenmanla sürdürecek.
ÜMİT MİLLİ TAKIMI DA TOPBAŞI YAPTI

Ümit Milli Futbol Takımı, 2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 6. Grup'taki altıncı maçında 23 Mart Cuma günü Alanya'da İsveç ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, teknik direktör Alpay Özalan yönetiminde Antalya'da toplanan milli takımın, ilk çalışmasını konakladığı otelin tesisinde gerçekleştirdiği belirtildi.

Antrenmanda 18 futbolcunun yer aldığı, yurt dışından gelen Yusuf Sarı ve Gökhan Kardeş'in kampa geç saatlerde katılacağı aktarıldı.

Öte yandan, sakatlığı nedeniyle Ertuğrul Ersoy'un kamp kadrosundan çıkarıldığı kaydedildi. Milli takım, hazırlıklarına yarın Antalya'da devam edecek.

A Milli Futbol Takımımız ile ilgili son gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"