comScore

​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 105. son bölüm izle (​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragman izle) 29 Mayıs 2018

29 Mayıs 2018, Salı 23:12
​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 105. son bölüm izle (​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragman izle) 29 Mayıs 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölümü izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölümünde neler yaşandı? EDHO son bölüm izle! EDHO 105. bölüm izle seçeneği haberimizde olacak. Hızır Çakırbeyli 105. bölümde neler yaptı? Hızır ile Meryem boşandı mı? Derya öldü mü? Kimsesiz Yaşar, Kudret'i öldürecek mi? ​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı izle. EDHO 106. yeni bölüm fragmanı haberimizde.

​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) izle! EDHO dizisinde son bölümü izlemek isteyen dizinin takipçileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm 105. bölüm şeklinde aramalar yapmakta. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde son bölümde neler oldu, Hızır ile Meryem arasında neler yaşandı, Kudret öldü mü? ​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO yeni bölüm fragmanı izle ve ​​​​​​​Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106. bölüm tanıtımı şeklindeki aramaların yanıtları da haberimizde olacak.


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm tek parça izle (EDHO son bölüm 105. bölüm izle)


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin son bölümünde Kudret, CİA'nin desteğiyle Kimsesiz Yaşar ve Hızır Çakırbeyli'ye zarar vermek için harekete geçti. Kudret, dayısı öldürültükten sonra CİA için çalışmaya başladı ve ilk iş olarak Şahin Ağa'nın oğlu Reha'yı öldürdü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 105. bölümünde Kudret bu kez Kimsesiz Yaşar'ın sevgilisi olan Doktor Derya'yı kaçırdı. Derya'nın Kudret tarafından kaçırıldığını gören Meryem hayatını riske attı. Kimsesiz Yaşar silahını gömerek sevdiği kadın Derya ile hayat kurma planları yaparken, düşmanı Kudret tarafından Derya'nın kaçırıldığını öğrenince adeta çılgına dönüyor. 
Hızır'ın kendisi için hayatından vazgeçtiğini gözleriyle gören Meryem ise inadından vazgeçmeyerek boşanma konusunda ısrarını sürdürünce Hızır Çakırbeyli adeta çılgına dönüyor ve boşanmak için Meryem'e rest çekiyor. Bu arada Tipi de Kudret'in ölüm planları arasında olduğunu düşünmeden hareket etmektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölümde heyecan bu sahnelerle doruğa çıkıyor. EDHO son bölüm izle seçeneği aşağıda. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm 105. bölüm izle  (TIKLAYIN>>)
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 106. bölüm fragmanı izle (29 Mayıs 2018)


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO yeni bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapan kullanıcılar için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)  106. bölüm fragmanını sizler için araştırdık. Dizinin 105. bölümü 29 Mayıs Salı günü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı aşağıdaki adreste yayınlanacaktır. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 106. bölüm fragmanı! TIKLA! 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) oyuncu kadrosu 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekici. Oyunculuklarıyla kendilerini kanıtlayan birçok usta ismi bünyesinde barındıran dizinin başrolünde Hızır karakteriyle Oktay Kaynarca görev alıyor. Hızır'ın karısı Meryem rolünde ise usta oyuncu Deniz Çakır oynuyor. Dizide yardımcı kadın rolünde Sanem Çelik'in canlandırdığı Ceylan var. Türk tiyatro ve sinemasının duayen isimlerinden Tarık Ünlüoğlu dizide Ünal Kaplan karakterini canlandırıyor. Yine usta oyuncu Olgun Şimşek de Kimsesiz Yaşar karakteriyle izleyenlerin beğenisini topluyor. 

DİZİNİN DİĞER OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) konusu ne?


Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"