comScore

​​​​​​​Bursa iftar saati kaçta? İftar saati Bursa (Bursa İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 14:30
​​​​​​​Bursa iftar saati kaçta? İftar saati Bursa (Bursa İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

Bursa iftar saat kaçta kılınıyor? Ramazan ayında Bursalı vatandaşlar için iftar saatlerini yazıyoruz. Bugün iftar Bursa saati 2018 için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bursa iftar saati! Ramazan'da iftarını açacak  isteyen vatandaşlar için Bugün istar saatlerini açıklıyoruz. İftar saati Bursa saati, istar saat kaçta Bursa? Bursa istar saatleri gibi sorulara yanıt veriyoruz. Bursa iftar saati 2018 aramalarının yanıtlarını haberimizde veriyoruz. 
 

Bugün Bursa iftar saat kaçta? iftar Teravih kaçta? İftar saati (16 Mayıs 2018)


Bugün iftar Bursa saati kaçta? Bursa iftar saati vaktini öğrenmek isteyenler için saatleri sizlere hazırladık. İftar saati vakitleri Diyanet İşleri'nden yapıldı. Bursa iftar vakti 2018 için aşağıdaki linkten Diyanet İşleri'nin iftar takvimi kısmından saatleri kontrol edebilirsiniz.


Oruç tutmanın faydaları nedir?


Oruç ahlakı güzelleştirir: çünkü bize daima Allah"ı hatırlatır ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Oruç gözleri harama bakmaktan, dili yalan ve çirkin sözlerden, kulakları haram şeyleri dinlemekten, mideyi haram yemekten, elleri kötü iş yapmaktan, ayakları kötü yerlere götürmekten korur.


BURSA İFTAR SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"